TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Zahrada / Zahradní párty začínají: Jste připraveni na letošní sezonu?

Zahradní párty začínají: Jste připraveni na letošní sezonu?

Už jste vyrazili ven na zahradu? Pokud ano, stoprocentně vás zahřálo jarní sluníčko. Teploty se šplhají nahoru a i v noci budou jen málokdy padat pod bod mrazu. Tato skutečnost mnohé aktivizovala v tom, že vyrazí na záhon a začnou pomalu vysazovat různé plodiny. Ostatně mnozí z nás již jezdí s vertikutátorem a provzdušňují trávník. Podobně bychom ovšem měli myslet také na vlastní relax. Vždyť zahrada není jen čistě pracovním prostorem. Na zahradní párty je třeba být dokonale připravený. My se zaměříme na některé součásti výbavy, jež by vám neměly doma chybět.

Skvělý steak, zelenina a sýry přímo z grilu

Jako první si prohlédněte váš stávající gril! Je-li silně zanesený, anebo doma dokonce žádný nemáte, nad koupí nového neváhejte ani minutu. Představa léta bez šťavnatých steaků, voňavé grilované zeleniny a třeba takových hermelínů na grilu je doslova tristní. Vybírat si lze spolehlivé a funkční zahradní grily ve třech podobách. Jedná se o klasiku na dřevěné uhlí, elektrické a plynové grily. Jestliže nemusíte mít nezbytně potraviny připravené tradičně, i druhé zmiňované varianty stojí za to.

Odpočívejte a naberte ztracené síly!

K letní pohodě patří samozřejmě i relax u bazénu či na terase. Užívat si takovýchto chvilek můžete jakkoli. Optimální volbou je horizontální poloha na speciálně polohovaném zahradním lehátku. To je k dostání například v dřevěné podobě s praktickými kolečky pro pojezd. Pokud si nechcete ubírat síly při stěhování tohoto zahradního nábytku, volte varianty vyrobené z hliníku vypolstrované textilem.

Déšť vás nemůže rozhodit!

Už několikátou sezónu šetříte na pergolu či zastřešení prostoru pro posezení? Kolik zahradních párty jste už kvůli absenci střechy nad hlavou ve vaší zahradě museli odložit? Vyřešte celou situaci jednoduše a levně nákupem velkého nůžkového zahradního párty stanu. Ten nebude nijak drahý a vydrží dlouhou dobu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top