TOPlist
28. 02. 2024
Domů / Zajímavosti / Čeká vás stěhování? Oslovte zkušenou stěhovací firmu, ušetří vám spoustu starostí a času.

Čeká vás stěhování? Oslovte zkušenou stěhovací firmu, ušetří vám spoustu starostí a času.

Stěhování potká alespoň jednou v životě téměř každého z nás. Někdo se stěhuje za prací, někdo se rozhodne osamostatnit či založit novou rodinu, jiného láká změna a nový život, někdo se chce pro změnu oprostit od minulosti a začít znovu.stehovani_bytu_2

Ať už se stěhujete z jakéhokoli důvodu, čeká vás spousta organizování a práce. Budete muset zajistit vůz, který věci přemístit z bodu A do bodu B, ideální by bylo mít k dispozici alespoň další dva páry rukou pro vynášení rozměrnějších předmětů. Samozřejmě budete muset vymyslet, v čem věci převezete, tedy zajistit krabice nebo boxy, křehké věci byste měli zabalit, skříně zalepit, aby se při převozu neotvíraly dveře, šuplíky,… Také se připravte se připravte na to, že si budete muset vzít dovolenou, chcete-li si ušetřit nervy a nepracovat od nevidím do nevidím po návratu z práce a ráno vyrážet opět za pracovními povinnostmi.

Toto vše hravě zvládnete, jestliže využijete služby stěhovací firmy. Pomůže vám ať už jde o stěhování bytu, domu, stěhování společnosti, ale také, chcete-li přemístit rozměrnější či těžší předměty, stroje nebo cokoli jiného.

Zvolte zkušenou stěhovací firmu

Společnosti, které se stěhováním zabývají denně, mají mnoho vychytávek, které jim stěhování urychlí, ale také usnadní. Jednou takovou je společnost Stěhování Trip. Kromě stěhování klasických věcí vám zajistí i stěhování klavírů a pian, strojů, těžkých břemen, společností, kanceláří, domácností a dalšího. Dokonce zajišťují i mezinárodní stěhování na klíč. Nemusí se jednat jen o stěhování do okolních států ČR, ale kdekoli po Evropské unii i mimo ni. Po dobu stěhování budou vaše věci pojištěny a i když se bude jednat o stěhování za hranice státu, společnost Stěhování Trip vše zařídí a vaše přání promění ve skutečnost.

Zjistěte předběžně cenu stěhování

Jistě vás zajímá, kolik vás budou stěhovací služby Praha stát. Na webových stránkách společnosti Stěhování Trip si můžete vypočítat cenu stěhování. Obalový materiál získáte zdarma, účtování je prováděno po ½ hodinách, díky modernímu vybavení a technice vás vyjde stěhování levněji.

Objednejte si all inclusive stěhování, kdy nebudete muset téměř nic vyřizovat a přestěhujte se bez starostí. Uvidíte, že budete spokojeni a na stěhování budete v dobrém vzpomínat.

3 Komentářů: 3

  1. Teď už jsem dost stará na to, že vím, žeje lepší si zaplatit stěhovací firmu než se stěhovat sama. Dělala jsem to jednou, když jsem byla těhotná a dalo mi to strašně zabrat a trvalo mi to přes týden než jsem to všechno poodvážela. Takže když jsme se stěhovali konečně do vlastního bytu, objednala jsem si stěhováky z tavočeru a měla jsem klid. Navíc jsme měli ještě piano, cožsi nedokážu představit, jak by manžel s kamarádem tahal, takže jsem byla i klidnější, když to měli na starost páni ze stěhovací firmy. Navíc, když si to člověk spočítá, tak ho to vyjde na stejno, jako kdyby se stěhoval sám – zapůjčení auta, benzín, obalový materiál, kamarádi…a ještě se člověk nenadře

  2. Plně souhlasím s tímto článkem. Za svůj život jsem zažila již 3 taková velká stěhování. V prvních dvou případech z nutnosti kvůli práci. To jsem se stěhovala bez pomocí firem. Vždycky do byli nervy. Napotřetí jsem se rozhodla najat stěhováky. Rozdíl byl znatelný. Prostě řeknete co mají dělat a jeto. Tedy ne že by to bylo přímo tak lehký. Ale už jsem nemusela všechno zabalit, odnést do auta a jezdit několikrát tam a sem, měli velké auto a tak to šlo hned vše najednou. Pokud máte větší stěhování tak si berte určitě firmu.

  3. My se stěhovali do nového domu, takže to jsem hned na začátku odmítla stěhovat se bez nějaké firmy. Dlouho jsem si hledala na internetu recenze a různé diskuze a díky většinovým kladným recenzím jsem se obrátila na Tavočer. Firma mi předem udělala předběžné nacenění, včetně potřebného obalového materiálu nebo zapůjčení krabic, já to odsouhlasila, doladili jsme termín a do měsíce jsme se přestěhovali (měli jsme mezi tím i dovolenou, tak by to bez ní mohlo být určitě dřív). Všechno klaplo na jedničku a já jsem moc ráda, že to nebylo na mě a manželovi, asi bysme se z toho zbláznili, když jsem viděla všechen nábytek a další věci z bytu. Kamarádka se s nima teď bude taky stěhovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top