TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Konferenční stolky: drobnost, na které záleží

Konferenční stolky: drobnost, na které záleží

Konferenční stolky jsou často rozměrově nejmenším kusem nábytku ve vašem obývacím pokoji, presto však jejich správný výběr nelze podcenit. Plní totiž hned dvě funkce: estetickou a praktickou.

Středobod obývacího pokoje

V domácnosti bývají konferenční stolky zpravidla umístěny tam, kde se scházíte s rodinou a přáteli. U tohoto praktického pomocníka strávíte řadu příjemných chvil a současně ho budete mít vy i vaše návštěvy stále na očích. Vyberte proto designově povedený kousek – bude-li trochu extravagantní, vůbec to nevadí. Dnešní trh nabízí obrovský výběr důmyslně vyrobených modelů. Některé skrývají zásuvku, která vám poskytne dodatečný úložný prostor, jiné lze dokonce rozložit, a získat tak větší odkládací plochu na občerstvení, sejde-li se víc lidí.

Trendy ve světě konferenčních stolků

Jak si svůj obývací pokoj zařídíte, záleží samozřejmě jen a jen na vaší fantazii. Někdy ovšem neuškodí nabrat trochu inspirace a zajímat se o to, co v současné době letí. Moderní minimalistický styl přeje především elegantnímu, sofistikovanému designu s hladkými liniemi. V barvách hrají prim černá a bílá, často ve vysokém lesku. Odkládací plocha stolku bývá obvykle skleněná, čirá, výjimkou však nejsou ani celoskleněné stolky. Nesmrtelným materiálem je jako vždy dřevo, ať už masivní či v podobě MDF desek v zajímavých dekorech. Dřevo se kombinuje se sklem i kovem, který nyní v domácnostech nabývá na popularitě.

Nakupujte chytře

Vybíráte-li nový nábytek do vaší domácnosti, nemá cenu obcházet kamenné prodejny. Je to zbytečně dlouhé a riskujete, že vám prodejce nenabídne to, co si představujete. Raději si na internetu prolistujete katalogy e-shopů s co největším výběrem a v klidu porovnejte jednotlivé modely. Například společnost ATAN nábytek vám nabídne pestrou paletu nábytku a doplňků do celého bytu, ale i na zahradu či do sauny. Konferenční stolky Atan.cz jsou natolik různorodé, že si vyberou i lidé s osobitým vkusem. Vybavíte zde také kancelář, v níž by neměla chybět ergonomicky koncipovaná kancelářská židle.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top