TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Jaké vybavení nesmí chybět v garáži, aby byla uklizená a přehledná?

Jaké vybavení nesmí chybět v garáži, aby byla uklizená a přehledná?

Na jaře a na podzim se nejčastěji pouštíme do úklidu garáží a sklepů. Důvodem je většinou to, že právě v tato roční období potřebujeme uskladnit nejrůznější vybavení, které jsme používali v končících teplých či studených měsících. Mluvíme především o uložení letních nebo zimních pneumatik, kempingového vybavení, lyží a sáněk…

Garáže ve standardní velikosti běžně nenabízí příliš nadbytečného prostoru kolem zaparkovaného vozidla, mnohdy, ať už chceme nebo ne, nelze předměty naskládat jen tak na zem. Nevýhodou by byla i vlhkost, nepřehlednost, vzhled nepořádku, špatná manipulace a dostupnost… Proto je nutné zajistit si vybavení, jež tato negativa eliminuje. Zvolit můžete policové regály nebo speciální typ na pneumatiky. Jejich rozmanitost je veliká a vybírat můžete ty správné na různě rozměrné předměty.

Náš tip: Nesmí vám chybět ani lékárnička, či batoh první pomoci, kdyby se vám při kutilství něco stalo.

Kvalitní materiál, variabilní rozložení polic

Rozhodnete-li se pro kvalitní regály, získáte vzhledově hezký kovový garážový, ale i šatnový či sklepový „nábytek“ zhotovený z pozinkovaných materiálů. Tato povrchová úprava je odolná proti mechanickému oděru.

Praktické jsou regály, jež se dají poskládat přesně podle vašich prostorových možností a požadovaných výškových rozestupů mezi jednotlivými policemi. Tím je zajištěno nejvyššího možného využití prostoru jak na výšku, tak na šířku.

Chcete-li jednoduše smontovatelné a kvalitní vybavení vaší dílny či garáže, určitě zvolte celokovový regál. Zajisté budete spokojeni, ať už do nich budete ukládat pneumatiky, sezónní předměty z interiéru, nebo ty, jež chcete uchránit před zimou a chladem přinášející podzimní a zimní počasí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top