TOPlist
7. 06. 2023
Domů / Zahrada / Zahradní párty stan – výborný pomocník pro vydařenou oslavu za jakéhokoli počasí

Zahradní párty stan – výborný pomocník pro vydařenou oslavu za jakéhokoli počasí

Drtivá většina z nás se nemůže dočkat letního posezení venku, kdy je do pozdních večerních hodin světlo, příjemné teploty jsou i v noci, a díky času dovolených můžeme s rodinou či přáteli posedět a bavit se klidně do rána. Abyste si však mohli společnost přátel nebo rodiny, příjemného grilování, znění kytar a zpěvu skutečně vychutnat, je důležité mít řešení pro případ, že by příliš pálilo slunce, bylo větrno, pršelo, příp. vám vadily pohledy sousedů či kolemjdoucích.

Kvalitní zázemí v kterékoli části zahrady vám zajistí zahradní párty stany. Jsou k dostání v mnoha velikostech, barvách i tvarech, takže si vybere každý, ať už chcete variantu pro 20 hostů, nebo se zajímáte spíše o menší varianty, jako jsou např. nůžkové stany.

Poznejte zahradní párty stany blíže

Zahradní párty stany jsou na našem trhu již po mnoho let. Díky tomu jsou propracované do posledních detailů, vodě-odolné a nepromokavé materiály, z nichž jsou vyráběny, zdárně odolávají povětrnostním vlivům po několik let, a díky dostatečnému ukotvení vás ochrání i ve skutečně nevlídném počasí. Aby byl ve stanech o větších rozměrech zajištěn dostatek světla, jsou modely s bočními díly doplněny okny z pevné fólie. Jsou průsvitná, ale ne průhledná, díky čemuž případní kolemjdoucí neuvidí jasně dovnitř a vy budete mít soukromí.

Součástí párty stanů jsou hliníkové teleskopické nohy, střešní hliníkové trubky, kolíky, kotevní lana a přenosná taška. Kupříkladu u párty stanu o rozměrech 3 × 9 m má taška rozměry 165 × 67 × 28 cm, snadno ji uložíte na půdu, do police dílny.

Zahradní altánky umí i překvapit

Luxusní a reprezentativní variantou jsou kromě klasických zahradních altánků – ať už s bočními stěnami, nebo bez nich, zahradní altánky, jež jsou doplněny exkluzivní houpačkou.  Unese až 300 kg, což znamená, že se může s radostí houpat více osob najednou. Součástí jsou polštáře, polstrování i moskytiéra. Stabilitu a pevnost zajišťuje ocelová konstrukce.

Začněte vybírat už nyní, abyste si na příjemné dny a večery obstarali s dostatečným předstihem snadno smontovatelný a stabilní zahradní párty stan nebo altánek.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top