TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Chcete mít uklizeno doma, ve firmě či na zahradě? Pomohou vám čisticí a úklidové stroje Kärcher

Chcete mít uklizeno doma, ve firmě či na zahradě? Pomohou vám čisticí a úklidové stroje Kärcher

Blíží se jaro, Velikonoce, a společně s nimi čas, kdy se většina majitelů nemovitostí pouští do velkých úklidů. Čeká je mytí oken, mnozí zvažují mokré vyčištění koberců, sedacích souprav, ale také úklid zahrady, dvorku, parkovací plochy nebo jiné plochy venku.

Patříte také k těm, kdo si na tyto činnosti, nebo alespoň některé z nich, zvou rok co rok specializované společnosti, za jejichž služby ale platí zbytečně mnoho? Ušetřit můžete tak, že si pořídíte kvalitní čisticí a úklidové stroje. Investice se vám vrátí velmi rychle, navíc úklid budete moci provést kdykoli bude potřeba a vy budete nadmíru spokojeni, jak máte doma nebo ve společnosti čisto a reprezentativně.

Jaké stroje by se vám mohly hodit?

Ke stále oblíbenějším patří čističe oken. Jak by také ne, pokud s nimi myjete skleněné a jiné hladké plochy, po použití je již není potřeba dočišťovat nebo leštit. Čistič pracuje na principu spojení rozprašovače a stíracího nástavce. Co se týče napájení, nepotřebujete elektřinu, provoz zajistí aku baterie. Nejen ženy potěší, že je vyroben z odolného, kvalitní plastu, proto je lehký, a díky tvaru i šířce stírací plochy jej lze použít i na plochy dělené příčkami.

Při úklidu a odstraňování nečistot, uplatníte i vysokotlaké čističe. Volit můžete z široké nabídky typů a dle jejich výkonu je použít na odstranění špíny nebo třeba olupujícího se nátěru z chodníků, zdiva, plotů, okapů, spár zámkových dlažeb, automobilů atd. Aby byly vysokotlaké čističe použitelné co nejrozmanitěji, nechybí nejrůznější příslušenství od rotačních kartáčů, kartáčů na disky, sad na vyčištění potrubí, přívodních hadic, až po náhradní trysky. Ať už výkonnější či jednoduché čističe, všechny modely jsou snadno ovladatelné.

Pro čistý domov, pracovnu nebo třeba automobil, je potřeba alespoň tu a tam používat přístroje na vyčištění koberců, sedaček, křesel, čalouněných židlí, polstrování, sedadel ve vozidle… Tito důmyslní pomocníci se řadí do kategorie tepovače. Na čištěné plochy nejdříve nanesou čisticí prostředky a poté všechnu tekutinu silnou extrakcí odstraní. Tepovače Kärcher navíc umí vyvinout podtlak díky speciální trysce a vysát vodu i z vláken uložených hlouběji. Čištění je rychlé a má vynikající výsledky. Velkým pozitivem je, že při mokrém čištění bude koberec brzy suchý, a to bez nutnosti vynášení ven. Ideální je pořídit si i speciální čisticí prostředky určené právě pro tuto činnost, jež dopomohou k odstranění všech nečistot, fleků a přispějí k tomu, aby barvy znovu zářily.

Nebojte se novinek. Kupte si čisticí stroje Kärcher a budete s úklidem interiéru i exteriéru spokojeni stejně tak, jako když vám jej zajištuje profesionální společnost provádějící úklidové služby.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top