TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Zahrada / Nabídněte vašim dětem na zahradě dostatek možností, jak trávit čas venku

Nabídněte vašim dětem na zahradě dostatek možností, jak trávit čas venku

Jestliže máte děti, jistě víte, jak je často těžké je „přinutit“ k tomu, aby se zvedly od počítače či tabletu a šly si hrát ven. Chtějí si hrát uvnitř, protože se na zahradě jednoduše nudí. K tomu, aby se vaše ratolesti těšily ven, vám pomůže dostatek zahradních atrakcí, které do svých venkovních prostorů umisťuje stále větší počet majitelů nemovitostí. Víte, co vše se dá pro radost malých a nejmenších pořídit?ImageHandler

Nejoblíbenější způsoby hraní dětí

Stačí krátký pohled na dětská hřiště, nebo pár minut, které se svým dítkem na hřišti strávíte, a zjistíte, že mezi jednu z nejoblíbenějších patří houpačka. Tu mají hrající se rádi už od nemenšího věku. Pro miminka, která se naučila sedět, můžete pořídit speciální houpačku pro ně určenou, větší děti už zvládnou houpání v houpačce šprušlové i pružinové, nebo na pouhé desce a různých jiných závěsných druzích sedáků. Zahradní houpačky budou zaručeně bavit.

Čekání ve frontě je mnohdy zdlouhavé, zvláště tehdy, když plynulý chod klouzání některé z dítek nahoře naruší a nechce jet. Ano, na řadě jsou skluzavky. Děti je milují. Můžete je vidět v různých tvarových provedeních, délkách, ale také z různých materiálů a v odlišných barvách. I tu lze umístit k vám domů.

Dalším místem, které je neustále “okupováno” dětmi, je pískoviště. Na městském hřišti se často setkáme s tím, že není písek krytý, ale doma si hravě zbudujete dětské pískoviště, které bude prostorné, správně zhotovené i splňující nároky na hygienu. ImageHandlerR0LQVLHB

Kapitolou samou pro sebe jsou zahradní domky a dětské domečky. Malé i velké děti si zde dovedou hrát celé hodiny. Holčičky vaří, zařizují pokojíčky, kluci si z domečku vytvoří bunkr, svoji garáž, špionážní základnu a mnohé jiné.

Všechna tato uvedená vybavení pro dětská hřiště najdete na stránkách Skluzavky.cz. Navštivte je, prohledněte si kompletní sortiment a přesvědčte se, že zařídit zahradu tak, aby se líbila i dětem, není cenově nepřijatelné. Budete mile překvapeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top