TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Zajímavosti / Potřebujete obměnit průmyslové osvětlení? Vyberte si ze sortimentu na stránkách Elkov.cz a začněte šetřit.

Potřebujete obměnit průmyslové osvětlení? Vyberte si ze sortimentu na stránkách Elkov.cz a začněte šetřit.

Tak jako prochází renovací každá oblast průmyslu a techniky, i podíváme-li se na průmyslové osvětlení, dochází každoročně k jeho zlepšování a zdokonalování, co se týče nabízeného sortimentu. Dávno již odzvonilo starým typům žárovek, některé jsou dokonce zakázány, a proto je důležité, abychom věděli, co prodejci a výrobci osvětlení nabízí a doporučují. Oni jsou těmi, kdo se orientují nejen co se novinek týče, ale mají povědomí i o tom, jaké normy musí být splněny a rádi vám při volbě vhodného osvětlení poradí. Takovýmto prodejcem je i společnost Elkov.cz.th_led_verejne_osvetleni_800x600

Společnost s dlouholetou tradicí

Firma Elkov byla založena již v roce 1992, kdy se zaměřovala na montáž elektroinstalací, revize i výrobu rozváděčů. Společnosti se dařilo, a tak otevřela v roce 1994 velkoobchod se svítidly a elektromateriálem. Dále se rozrůstala, v roce 1997 přibyla pobočka v Blansku, v roce 1999 pak pobočka ve Starém Hradišti u Pardubic. Tímto způsobem to pokračovalo rok co rok, dnes již má své zastoupení po celé České republice, vlastní také světelná studia, ale i prodejnu a půjčovnu nářadí.

Její historie je jednoduše důkazem, že ví, co klienti potřebují, dodává kvalitní zboží a zákaznicí se k ní díky tomu rádi a s důvěrou vrací.

Úsporné průmyslové osvětlení

Jestliže potřebujete nové průmyslové osvětlení, jistě se vám bude zamlouvat LED průmyslové osvětlení. To je nejen úspornější a přináší snížení nákladů na svícení i několik tisíc korun ročně, ale má mnohem vyšší životnost, zvládne větší počet zapnutí a vypnutí, a je i ekologičtější, než staré typy průmyslového osvětlení. Podíváme-li se na to, kolik světla dokáže zajistit, vybírat můžete různě výkonně typy a osvětlit tak různě velké plochy. Volitelná je i barvy světla.

Osvětlení pro mnoho způsobů využití

Elkov.cz nenabízí jen průmyslové osvětlení, ale zahradní a venkovní osvětlení, jež spolehlivě zvládá nápor teplot ať už v zimě či v létě, ale také náročné povětrnostní vlivy. Na své si přijdou i všichni, kdo hledají osvětlení pro kanceláře, klasický byt i dům.

Nechte si poradit

Společnost vám nabídne i poradenství v oblasti výpočtu návrhů osvětlovacích soustav, výběru vhodných druhů svítidel, volby světelných zdrojů, řízení světelných soustav a průmyslové osvětlení, zhotoví cenovou kalkulaci a svítidla i světelné zdroje vám samozřejmě i prodá ze svých bohatých skladových zásob.

Kontaktujte společnost telefonicky na tel. č. 777 736 890, emailem radek.zajic@elkov.cz nebo zavítejte na stránky www.elkov.cz, kde najdete kompletní přehled poboček, jichž je celkem 21 a navštivte tu, která je vám nejblíže.

S výběrem partnera pro vaši společnost, obec i domácnost budete zajisté spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top