TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Hledáte kvalitní venkovní žaluzie? Vyberte si u společnosti Univers.

Hledáte kvalitní venkovní žaluzie? Vyberte si u společnosti Univers.

Všichni chceme, aby byl náš domov příjemný, hezký a líbil se nám nejen zevnitř, ale i zvenčí. K pohodlí v interiéru i příjemnému vzhledu domu vám pomohou venkovní žaluzie. Jde o moderní způsob, jak zastínit okna a zbavit se tak nadměrného tepla ze slunečních paprsků, nadměrného světla, ale také možnosti, jak ochránit vybavení příbytku před nechtěným působením UV záření.fotogalerie_venkovni_zaluzie-7-150x150

Aby byly venkovní žaluzie funkční i estetické, je důležité obrátit se na společnost, která má s jejich výrobou dostatečné zkušenosti. Jednou takovou je společnost Univers. Na našem trhu se pohybuje již 25 let a i díky tomu nasbírala spoustu zkušeností jak s výrobou, tak s požadavky, které klienti mají. Stále se zdokonaluje a zajímá se o nové možnosti výroby, použití materiálů a designu.

Nejžádanější venkovní žaluzie

K zákazníky nejčastěji voleným žaluziím patří venkovní žaluzie C80. Mají lamely z hliníku, jsou vyválcovány do tvaru C a jejich předností jsou zpevněné okraje. Tyto žaluzie jsou oboustranně upravené a jejich šířka je 80 mm. Jejich šířka a plocha je různá dle způsobu ovládání (klikou nebo motorem), výška je 400 cm.

Kromě tohoto typu nabízí společnost Univers dále venkovní žaluzie Z90 a Z70.

Všechny druhy venkovních žaluzií jsou vyrobeny z pozinkovaného ocelového plechu a extrudovaného hliníku. Taktéž vodící profily 20x20mm jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku. Krycí plech je ohýbaný, hliníkový o síle 1,5 mm, pevnost textilních nosičů a pásků zajišťuje použití speciálních syntetických vláken.reference_venkovni_zaluzie-9-150x150

Vyberte si z mnoha barevných provedení

Na své si přijdete, ať už chcete venkovní žaluzie nenápadné, decentní, nebo si naopak přejete, aby podtrhly ráz domu a barevně ladily např. s fasádou, byly výrazné, odlišné od těch, se kterými se běžně setkáváte. Nechybí šedá, béžová, zlatá, zvolit můžete i modrou, zelenou, vínově červenou a další.

Vyberte si venkovní žaluzie od společnosti Univers a uvidíte, že bude spokojeni jak s jejich kvalitou, tak krásným vzhledem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top