TOPlist
19. 10. 2019
Domů / Stavba a rekonstrukce / Garážová vrata od Univers.cz jsou nejen kvalitní, ale zároveň podtrhnou styl vašeho domu

Garážová vrata od Univers.cz jsou nejen kvalitní, ale zároveň podtrhnou styl vašeho domu

Ohodnoťte tento článek

Každý majitel nemovitosti a vozidla si přeje, aby mohl domů přijet pohodlně, bez nutnosti vystupovat před vjezdem do garáže a zároveň aby byla garáž ladící s rázem domu. Podíváte-li se na garážová vrata od společnosti Univers.cz, záhy zjistíte, že kombinace těchto požadavků je velmi dobře splnitelná. Díky jejím 25 letým zkušenostem nabízí zákazníkům garážová vrata, která jsou vzhledově hezká a funkčně splňují všechna přání, která budete mít.garazova_vrata_doorhan

Garážová vrata na míru

Máte jedno, či dvě vozidla? Stačí zvolit si garážová vrata pro jednogaráž či dvougaráž. Vrata budou vyrobena přesně vám na míru a to bez jakéhokoli finančního vydání navíc. Nabídka designů je bohatá pro obě varianty, volit můžete mezi drážkou, hladkým povrchem nebo třeba kazetou.

Ani v barvách se nebudete muset omezovat. Hned 6 barev je standardních a v případě, že si zvolíte jinou barvu, společnost vám vyhoví s příplatkem příjemných 9% a termínem dodání jen o týden delším.

Společnost pro vás vrata nejen vyrobí, ale zároveň vám je namontuje.

Zaparkujte bez zastavování a vystupování z vozu

Velmi vítaným prvkem garážových vrat je dálkové ovládání, díky němuž si vrata otevřete z pohodlí vyhřátého vozu. Modely od Univers.cz můžete mít na požádání opatřeny dálkovým ovládáním a budete-li chtít mít dálkových ovladačů víc, stačí si je dokoupit v e-shopu společnosti v mnoha barevných provedeních.vrata_doorhan-300x219

Typy garážových vrat

Univers.cz přináší hned pět typů garážových vrat:

  • Garážová vrata YETT 01
  • Garážová vrata YETT 02
  • Garážová vrata RSD 01
  • Garážová vrata RSD 02
  • Rolovací vrata

Každý typ je něčím odlišný, proto je předem zaručeno, že si ideální typ vybere i ten nejnáročnější zájemce.

Přesvědčte se o kvalitní práci společnosti s tradicí a podívejte se na její reference. Uvidíte, že řemeslo, kterému se věnují, dokonale ovládají. Jde o největšího prodejce garážových vrat u nás, čímž se mohou právem pyšnit.

Ať už bydlíte v Praze, Kladně, Plzni či Českých Budějovicích, všude vám jsou nablízku. Oslovte je a poptejte vyrobení garážových vrat přesně dle vašeho přání. Nyní navíc poskytují slevu na garážová vrata ve výši 30%. Nemeškejte a obraťte se na Univers.cz co nejdříve.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top