TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Potřebujete izolovat vaši střechu, terasu či bazén? Obraťte se na spol. KRAUS IZOLACE s.r.o.

Potřebujete izolovat vaši střechu, terasu či bazén? Obraťte se na spol. KRAUS IZOLACE s.r.o.

Léto je ideální pro to, abychom rekonstruovali náš dům, zvelebovali jeho okolí a udělali vše pro spokojené a ničím nenarušované bydlení v něm. K tomu se váže i potřeba větších rekonstrukcí, jako jsou izolace plochých střech, izolace bazénu nebo třeba spodní stavby před vodou i radonem.

Všechny tyhle práce pro vás udělá společnost KRAUS IZOLACE. Pro svou činnost používá vysoce kvalitní materiály, které se pyšní dlouhou životností, a navrhne vám ideální řešení, které vám pomůže.

Izolace a poradenství pro Prahu i Střední Čechy

Společnost sídlí v Praze 10, je poblíž všem zákazníkům z Prahy i celých Středních Čech.

Navrhne a provede pro vás tyto práce:

  • Izolaci plochých střech a jejich rekonstrukci
  • Izolaci teras a balkonů
  • Izolaci bazénů, instalace bazénové folie a ochranných bordur
  • Izolaci spodní stavby před radonem a tlakovou vodou
  • Vyvařování zahradních nádrží a jezírek
  • Foukanou izolaci

Navštívíte-li její webové stránky na adrese izolacestrechypraha.cz, budete si moci prohlédnout bohatou fotogalerii a přesvědčit se o jejích mnoha zkušenostech s izolací a rekonstrukcí střech i bazénů a dalších prostorů.

Jak se se s KRAUS IZOLACE s.r.o. spojit?

Ve spodní části hlavní webové stránky společnosti je vám k dispozici prostor pro zaslání vašeho dotazu, příp. přímo objednávky požadované služby. Další možností je telefonický kontakt na tel. 603 249 875 nebo použití e-mailové adresy kraus-izolace@seznam.cz. Osobně se dá setkat na adrese Neapolská 328, Praha 10 – Horní Měcholupy.

Využijte poradenství a kvalitně odváděné práce společností KRAUS IZOLACE s.r.o. Udělají vše pro vaši spokojenost a bezproblémovou funkčnost střechy, terasy, bazénu, stavby atd. Rozhodnete-li se pro ně, budete zajisté spokojeni stejně jako množství zákazníků před vámi.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top