TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Zámková dlažba podtrhne kouzlo vašeho dvora i zahrady

Zámková dlažba podtrhne kouzlo vašeho dvora i zahrady

Rozhodli jste se, že letos zkrášlíte váš dvůr, příjezdovou cestu ke garáži, nebo zbudujete nové cestičky po zahradě, abyste se pohodlně dostali, kde potřebujete, aniž byste si rosou zamáčely nohy? V tom případě vám velmi dobře poslouží zámkové dlažby a další betonové prvky. Mezi širokou nabídkou tvarů, stylů i barevných provedení si zajisté vyberete, ať už požadujete modernu, domáckost nebo nestárnoucí klasiku.

Obraťte se na e-shop s dlouhou tradicí a bohatou nabídkou

Než se budete rozhodovat, který druh zámkové dlažby použijete, vybírejte u společnosti, která vám nabídne skutečně pestrou paletu a více typů dlažeb. Jednou takovou je VAV Building – e-shop specializující se na prodej zámkové dlažby, tvarovek, palisád, dlažby na terasy, žlaby, zahradní architekturu i opěrné zdi.

Tento internetový obchod prodává jen výrobky předních českých výrobců zámkových dlažeb i dalších betonových prvků určených k venkovní i zahradní architektuře. Objednávky jsou vyřizování bez zbytečných průtahů, v případě přání vám zajistí i dopravu nebo složení objednaného zboží. Zároveň vám ochotně poradí, na kterou stavební firmu se obrátit, budete-li si chtít pokládku dlažby či vyzdívání plotu nechat zhotovit odborně.

Nechybí zajímavé akce, množstevní slevy nebo přednosti dlouhodobé spolupráce pro všechny živnostníky pracující ve stavebním odvětví.

Volte z mnoha zajímavých typů

Chcete-li, aby zámková dlažba působila netradičně, můžete si zvolit některou z barevných variant, namísto klasické šedé. Jednou takovou je kupříkladu typ Best – PERSINO. Díky mnoha způsobům, jak ji můžete položit, nabízí mnoho podob a kombinací. Působí velmi příjemně, její cihlový odstín ji předurčuje k útulně působícímu prostoru. Protože má minimálně zkosené hrany, hodí se i tam, kde jsou vysoké nároky na vyrovnaný a hladký povrch. Výška jedné kostky je 80 mm, délka 210 mm a šířka 140 mm.

Jestliže vám postačuje „klasika“ kupříkladu na výše uváděné koleje ke garáži, můžete sáhnout po dlažbě Best – Klasiko. Hodí se pro rovné plochy, od kterých je vyžadován hladký a vyrovnaný povrch. Vyhovuje jak pro pojezdové, tak pochozí plochy. Volit je možné hned ze třech výšek – 40, 60 a 80 mm. Pro ozvláštnění můžete vybrat dlažbu několika barevných provedení a dle vlastní fantazie je nakombinovat. Zajímavě působí i pokládá-li se několik barev „nahodile“, získáte tak jedinečnou a skutečně originální plochy.

Něco pro „fajnšmekry“ představují atypické zámkové dlažby, díky nimž bude váš dvůr nebo zahrádka působit skutečně dokonale. Celkový vzhled může působit jako přírodní a všichni budou váhat, byla-li použita vyrobená zámecká dlažba, nebo je-li použit klasický kámen.

Dejte zelenou trávě

Potíž není ani kombinovat zatravněnu plochu s nezatravněnou. Výborně vám poslouží zatravňovací dlažby, které spojují praktičnost a přírodu zároveň.

Obraťte se na e-shop www.vavbuilding.cz a vyberte si dlažbu pro váš dvůr, zahradu či terasu dle svého přání. Budete jistě mile překvapeni jednáním jeho zaměstnanců, uceleností sortimentu i rychlostí dodání.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top