TOPlist
15. 04. 2024
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Zdravé, kvalitní a hezké vybavení kanceláří najdete na www.Helap.cz

Zdravé, kvalitní a hezké vybavení kanceláří najdete na www.Helap.cz

Máte doma pracovnu, po níž chcete, aby vypadala reprezentativně a zároveň se vám v ní dobře pracovalo? Anebo potřebujete vybavit mnoho kanceláří velké společnosti tak, aby zaměstnanci netrpěli bolestmi zad, měli funkčně uzpůsobenou pracovní plochu, odkládací prostory a dostatek skříní či kontejnerů pro úschovu šanonů i dalšího kancelářského vybavení?

V tom případě se obraťte na společnost Fintania Trade s.r.o., kterou najdete na internetových stránkách www.helap.cz. Na našem trhu se pohybuje již léta a klientům zaručuje jak rychlost dodání zboží, tak nízké ceny. Její kancelářský nábytek Praha vás mile překvapí propracovaností i nadčasovým designem.

Kompletně vybavená kancelář, zasedací místnosti i recepce

Ať už potřebujete nábytek do jakéhokoli prostoru vaší společnosti, na webu Helap.cz jej najdete. Nechybí kancelářské stoly, skříně, jednací a kancelářské židle, praktické kancelářské sestavy atd.

Na jednom místě najdete i nábytek do recepce, kuchyně, odkládací stěny či věšáky. Je-li ve vaší firmě i dílna, můžete ji vybavit funkčním dílenským a kovovým nábytkem.

K práci bezpochyby patří kancelářské potřeby, jako jsou papíry a etikety, poznámkové bloky, pomůcky pro třídění a archivaci, psací potřeby, doplňky pod stůl… Toto vše i potřeby pro prezentace, kancelářskou techniku jako jsou laminátory, skartovačky, kalkulačky a jiné si můžete prohlédnout na webu Helap.cz.

Využijte zajímavé nabídky

Aby bylo nakupování pro zájemce příjemnější, nechybí lákavé akce týdny. Právě teď můžete koupit se slevou 25% např. psací stůl kancelářský NEOS NSP 04 nebo psací zakončovací stůl kancelářský NEOS NS 16.

Potěší vás i výrazně delší záruční lhůta u řady zboží, a to až 10 let. Zboží má jasný původ a je z dílen renomovaných firem od nás i ze zahraničí. Dodání zboží je možné dohodnout tak, aby nebyla narušena práce vašich zaměstnanců.

Obraťte se na společnost Fintania Trade s.r.o. a získejte spolehlivého partnera pro vaši firmu. Budete zajisté spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top