TOPlist
15. 04. 2024
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Vestavěné skříně vám pomohou vyřešit nedostatek úložných prostorů. Víte, jaké si vybrat?

Vestavěné skříně vám pomohou vyřešit nedostatek úložných prostorů. Víte, jaké si vybrat?

Také si možná pamatujete vestavěné skříně, které “zdobily“ každou panelákovou chodbu a lišili se pouze barvou nebo nepatrně odlišným umělým kováním. Nyní nám ale trh přináší velké množství modelů, které mohou mít klasické i atypické rozměry, můžete zvolit kombinaci několika materiálů, povrchových úprav a další. Také uzpůsobení vnitřku vás mile překvapí. Spousta společností, které se výrobou vestavěných skříní zabývá, umožňuje police a přihrádky umístit přesně dle vašich potřeb a přání.

Ozdobte vestavěnou skříní ložnici

Možná se budete divit, ale skvěle se hodí kupříkladu do ložnice. Pomůže vám schovat velké množství oblečení, bytového textilu a jiných potřebných věcí. Do vyšších polic uložte to, co nepotřebujete často, naopak uprostřed a dolů oceníte uskladnění předmětů denní potřeby.

Dveře mohou dobře posloužit jako zrcadlo, stačí tento požadavek zmínit. Budete se moci prohlédnout v celé své výšce a to i v menší ložnici. V malých místnostech získáte posunovacími dveřmi prostor, který byste potřebovali pro otvírání skříně s klasickými dveřmi.

Barevnost do dětského pokoje

I dětem s nimi můžete udělat radost. Barevné kombinace dvířek zútulní jak dívčí, tak chlapecký dětský pokojík. K barvě skříní lze vybrat i stejné barevné pojetí postele, nočního stolku, psacího stolu a jiného nábytku.

Obývák v elegantním kabátě

Už jste viděli vestavěnou skříň s lakovanou povrchovou úpravou? Je vskutku krásná a vysoce elegantní. Sáhnete-li kupříkladu o po černé variantě, můžete jí doplnit obývací pokoj, ať už je barva gauče, výmalby nebo koberce jakákoli. Bílou barvou skříně také nic nezkazíte, dodá prostoru světlo, opticky jej zvětší a pokoj bude vypadat vzdušněji.

Podívejte se na nabídky nábytkářských firem a informujte se o možnostech, která se k vestavěným skříním pojí. Nechte si poradit, který druh skříně se hodí do haly, kuchyně nebo ložnice a využijte její funkce na maximum. Budete zajisté spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top