TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Jarní práce na zahradě i kolem domu se neobejdou bez kvalitních hliníkových schůdků či žebříků

Jarní práce na zahradě i kolem domu se neobejdou bez kvalitních hliníkových schůdků či žebříků

Těšíte se na práci venku, která se k jaru bezesporu váže? Čeká vás péče o stromy, okapy, poopravení fasády či natírání vyššího plotu? Pro všechny práce můžete využít kvalitně zpracované hliníkové schůdky a žebříky, které jsou lehké a jejichž stabilita je samozřejmostí.

Co byste měli od schůdků a žebříků vyžadovat?

Jednou z nejdůležitějších věcí je již zmiňovaná stabilita. Koncové části stupníků nebo žebříků by měly být opatřeny ukončením, které nebude klouzat, např. protiskluzovými patkami, ideálně vyměnitelnými v případě, že se opotřebují.

Dalším kritériem, které byste neměli rozhodně opomenout, je dostatečně velká pracovní plošinka. Prostornou plošinku pro pohodlné stání mají kupříkladu hliníkové schůdky profi, které nabízí AB-Store s.r.o. Plošinka má také protiskluznou úpravu a stabilita je zajištěna dvojstěnným listovým hliníkovým profilem.

Vybrat si můžete z několika variant, které nabízí různě vysokou pracovní výšku. Ať už potřebujete schůdky se třemi stupni nebo třeba 8, jsou zde k dispozici. Hliníkové provedení zaručuje lehkou manipulaci, např. schůdky s osmi stupni váží jen 7,40 kg. Můžete je převézt na chalupu stejně dobře, jako přenést bez pomoci jiného člověka kdekoli potřebujete.

Kompletní vybavení pro dům, zahradu i dílnu

U Abstore.cz si můžete vybrat mnohé vybavení nejen pro práci na zahradě, ale i na domě nebo v dílně. Nechybí nádoby na kapaliny, držáky nářadí, plastový nábytek, dílenské skříně nebo vozíky, IBC kontejnery a mnohé další.

Nakoupíte-li za více než 1 000 Kč bez DPH, získáte dopravu zdarma. E-shopu můžete zaslat svou objednávku a oni vám vytvoří cenově výhodnou nabídku, díky níž lze značně ušetřit. Obce i státní organizace mohou platit fakturou.

Připravte se na jarní práce již nyní. Kvalitně vyrobené pomůcky vám k jejich vykonávání jistě pomohou a také vám je ulehčí a zpříjemní.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top