TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Nechte si zhotovit “střechu na klíč“ a nebudete muset nic řešit

Nechte si zhotovit “střechu na klíč“ a nebudete muset nic řešit

Stavíte nový dům, nebo potřebujete rekonstruovat střechu starou? Ať tak či tak, budete zřejmě potřebovat spoustu maličkostí i důležitých věcí, které je nejdříve nutné promyslet a rozhodnout.

Z gruntu nová střecha

Bohužel, i když chcete „jen“ vyměnit střešní krytinu, ve většině případů je potřeba krov alespoň přelaťovat. Zvláště pokud dům zvedáte, nebo potřebujete střechu prodloužit, byť jen o kousek, bude potřeba udělat projekt na střechu novou.

U realizace nové střechy jsou nutné kompletní práce od zhotovení projektu, přes výběr a pokládku střešní tašky po samotnou realizaci a doplnění i těch nejmenších, ale nutných střešních příslušenství.

Ve většině případů nás tedy čeká krásná nová střecha, s novými trámy, taškami i klempířskou prací.

Proč si vybrat střechu na klíč

V posledních letech hojně využívanou službou je pořízení si “střechy na klíč. Není se čemu divit. Vy se totiž jen domluvíte se společností, které je vyrábí na svých představách a potřebách. Ta vám připraví cenovou nabídku, kompletní projektovou dokumentaci a po vašem odsouhlasení a podpisu smlouvy realizují stavbu krovu. Zajistí veškeré klempířské práce a následně i pokládku vámi vybrané střešní krytiny.

Zkušený zhotovitel s letitou praxí

Aby vám střecha spolehlivě sloužila celý život, je důležité vybrat si kvalifikovanou společnost. Zvolíte-li si za zhotovitele střechy firmu Střechy Novák, budete s průběhem prací, komunikací i finálním dílem nadmíru spokojeni.

Tato prověřená firma má za sebou léta tvrdé práce, při které realizovala spoustu klasických i projekčně a stavebně náročnějších střech. Díky tomu má výbornou praxi a orientuje se v nejmodernějších trendech spojených s realizací střech. Navíc vám díky bohatým zkušenostem poradí, co lze jak udělat, v čem je jeden způsob lepší než jiný a seznámí vás s různými vychytávkami na poli střech.

Díky spolupráci se společností www.strechy-novak.cz se budete zanedlouho pyšnit krásnou a kvalitně zhotovenou střechou.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top