TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Srubové domy. Elegance, jako žádná jiná!

Srubové domy. Elegance, jako žádná jiná!

Jen málokterý druh staveb se může pyšnit takovou elegancí, jako právě srubové domy. Kouzlo a půvab masivního dřeva ne nenapodobitelný. Srubové stavby dokáží navodit neopakovatelnou atmosféru, ve které převládá klik a pohoda. Použití masivního dřeva se opět ve stavebnictví vrací k oblibě celosvětově. Právě proto i u nás stoupá obliba srubových staveb.

45

V čem jsou hlavní výhody srubových staveb?

Srubové dřevěné domy mají velké množství výhod. Tou první je bezpochyby jejich přírodní elegance dřeva. Právě dřevo, jako základní stavební materiál dodává srubovým konstrukcím také množství dalších předností a výhod. Mezi ty hlavní se řadí například zdravotní nezávadnost materiálu, skvělá izolace proti vlhkosti, vynikající statické vlastnosti, dřevo filtruje vzduch a zabraňuje víření prachu a alergenů a mnoho dalších výhod, které dělají ze srubových staveb opravdu unikátní architektonický druh.

 

Jakou podobu mohou mít srubové stavby

Pomocí srubové konstrukce mohou být postaveny opravdu různorodé druhy staveb. Srubové domy se mohou využívat k celoročnímu obývání a k běžnému životu celé rodiny. Srubové rekreační objekty budou velmi žádány při volbě tuzemské dovolené. Srubové chaty mohou sloužit k víkendové relaxaci a odpočinku. A nesmíme zapomínat ani na roubenky.

 

Specialistou na srubové stavby je u nás společnost Woodlife.cz

Většina společností se v dnešní době specializuje spíše na výstavbu moderních typů dřevostaveb. To ovšem neplatí pro společnost Woodlife.cz. Ta se totiž specializuje právě na výstavbu srubových domů, chatek a objektů. Na svém kontě má dlouholeté zkušenosti s touto výstavbou a desítky realizovaných projektů. To dokazují také ukázky realizací srubových domů, které byly touto společností provedeny. Pravých specialistů v tomto odvětví je málo. Woodlife.cz se mezi ně řadí.

 

Kompletní informace o srubových stavbách najdete na www.woodlife.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top