TOPlist
19. 07. 2018
Domů / Stavba a rekonstrukce / Hledáte dokonalý pozemek pro stavbu vlastního domu?

Hledáte dokonalý pozemek pro stavbu vlastního domu?

Hledáte dokonalý pozemek pro stavbu vlastního domu?
Ohodnoťte tento článek

Trendy jasně ukazují, že mnoho lidí již nechce žít v centrech přeplněných měst, ale raději vyhledávají místa v nádherné přírodě, plné klidu a dokonale čistého vzduchu. To je doslova ideální prostředí nejenom pro dospělé, ale hlavně pro jejich děti. A totéž plně splňuje pozemek u Brna, který nese název pozemek Skryje. Právě ten je ideální šancí pro všechny, kteří si chtějí splnit sem o dokonalém místě pro stavbu domu.

03_IMG_2611_2_3Adjust-Panorama-Panorama-Panoramaf

Skvělá dopravní dostupnost

Ačkoliv je obec Skryje poměrně malou obcí, nabízí velmi dobrou dopravní obslužnost, a vy tak můžete být do 15 minut na nejdůležitější dopravní tepně republiky, a to na dálnici D1. A jelikož se jedná o stavební pozemek v okolí Brna, můžete po ní pohodlně vyrazit do této jihomoravské metropole. A pokud se nevydáte přímo tam, perfektní občanskou vybavenost najdete třeba v Tišnově, vzdáleném 12 kilometrů.

Pozemky jsou připravené ke stavbě

Rozhodně nelze říci, že by se jednalo pouze o kus louky. Pozemky jsou totiž připravené k výstavbě, a tak jsou nejenom kompletně zasíťované, ale navíc se jedná o pozemek s projektem vily, která se může stát vaším novým domovem. A samozřejmě se můžete spolehnout i na to, že daná vila plně odpovídá moderním konceptům na nízkoenergetické bydlení, a navíc skvěle zapadá do celkové malebné přírody, která se všude okolo nachází.

Více informací o tomto projektu najdete na jeho internetových stránkách, a to: http://www.vilaskryje.cz/

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top