TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Bezpečnostní dveře představují jeden z prvků při ochraně majetku.

Bezpečnostní dveře představují jeden z prvků při ochraně majetku.

Vykrádání bytů a rodinných domů je i v dnešní době fenoménem, s nímž se tváří v tvář setkávají každý rok desetitisíce lidí. Mnozí z nich přitom doplácejí na nekvalitní zabezpečení svého majetku, čímž zlodějům výrazně usnadňují práci. První, na co zloději narazí ve snaze vyloupit byt, jsou totiž vchodové dveře. Proto jsou bezpečnostní dveře do paneláku, bytového domu či rodinného domu, účinnou ochranou i prevencí před násilným vniknutím. 

Co jsou to bezpečnostní třídy a jakou třídu zvolit?

Bezpečnostní třída dveří udává odolnost dveří proti překonání. Existuje hned šest stupňů bezpečnostních tříd. Obecně platí, že první dvě z nich ukazují na produkty, jež jsou pro zabezpečení nemovitostí zcela nevhodné, člověk bez klíčů se skrz ně dokáže dostat poměrně snadno, stačí mu k tomu jen drobné náčiní a trocha zručnosti.

Chcete-li skutečnou ochranu, zvažte nákup dveří minimálně ve 3. bezpečnostní třídě

Pakliže si domů chcete pořídit funkční bezpečnostní dveře, je zapotřebí si vybírat varianty ve 3., případně 4. bezpečnostní třídě. 5. a 6. bezpečnostní třída je pak určena k zabezpečení střežených objektů či vládních zařízení. Bezpečnostní dveře certifikované ve 3. bezpečnostní třídě disponují kvalitním ocelovým rámem, oboustranným krycím plechem, jistícími body, seřiditelnými panty, bezpečnostním kováním i vložkou, certifikovanými v min. 3. bezpečnostní třídě, atd.

Investujte do jistoty 

Vaše bezpečí si zaslouží kvalitu. Bezpečnostní dveře vyrábí tradiční český výrobce NEXT, jenž na trhu funguje přes 30 let. Nabízí celou škálu bezpečnostních dveří do bytů, rodinných domů, ale také třeba k zabezpečení sklepních prostor. Všechny modely procházejí náročnými testy v českých zkušebnách a jsou certifikované dle evropských norem. Dveře NEXT se vyrábějí na míru. Chcete-li vchodové dveře do bytu, využijete protipožární certifikaci, která je ze zákona povinná, oceníte protihlukovou úpravu, jež vás ochrání před hlukem z chodby či hlasitými sousedy. U dveří do domu určitě chtějte termoizolaci, máte-li tmavé zádveří, světlíky zasklené bezpečnostními skly nejsou problém. NEXT nabízí bezplatné technické konzultace, prfesionální montáž a záruční i pozáruční servis.  

Mimo bezpečnostních dveří dodává bezpečnostní a ochranné fólie na sklo, rolety, mříže, elektronické zabezpečení domácností i komerčních subjektů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top