TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Zahrada / Zahradní bazén teď koupíte za zvýhodněnou cenu

Zahradní bazén teď koupíte za zvýhodněnou cenu

Kdo se chce letos koupat ve vlastním bazénu, ten by měl co nejdříve začít s jeho plánováním. Vyrobit a nainstalovat bazén na zahradu totiž nějakou chvíli trvá. Velkým důvodem, proč nakupovat s předstihem, navíc může být i cena – výrobci nyní lákají na zajímavé slevy.

Kulaté nafukovací bazény za tři tisíce z českých zahrad pomalu mizí. Češi totiž začali chápat, že plastové bazény do země se vyplatí mnohem více. Stojí sice desetitisíce, ale na rozdíl od těch nafukovacích mají dlouholetou životnost. Výrobci uvádí většinou kolem 40-50 let.

Prodejců je mnoho, zkoumejte materiál

Pokud se bavíme o bazénech do země, velmi často jde o plastové bazény. Konkrétní materiál se však liší dle výrobce, proto vždy čtěte, co o tom svém uvádí. Oblíbeným a cenově dostupným materiálem je například ten od firmy Röchling. Používá se nejen na výrobu bazénů, ale rovněž nádrží, jímek apod. Má vysokou pevnost, stálobarevnost i přímému slunečnímu záření a životnost dosahuje kolem 40 let. To je pro jednu generaci dostatečné – za 40 let se technologie tak změní, že vaše děti budou chtít bazén stejně nejspíš předělat.

Kolik stojí bazén? Připravte si zhruba 50-150 000 korun

Budete-li si pořizovat zahradní bazén z výše zmíněného materiálu, nachystejte si zhruba padesát až sto padesát tisíc korun. Při objednávce do konce dubna 2020 koupíte bazénové sety na Bazeny-vyroba.cz za zvýhodněné ceny. V ceně už máte tepelnou izolaci dna, filtrační písek, tester bazénové vody, vysavač bazénu DE LUX a dopravu zdarma po ČR. Oválný bazén o rozměrech 5×3×1,2 vás v tomto setu bude stát 61 000 korun. O něco větší obdélníkový bazén o rozměrech 6×3×1,2 se zastřešením pořídíte za 143 000 korun. Ceny jsou to nízké, klidně se zkuste podívat ke konkurenci a porovnat je. Zjistíte, že nemá cenu otálet. Chcete-li se koupat ve vlastním ještě letos a za levné peníze, rovnou objednávejte.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top