TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Reality / Developerské projekty Praha: Kupte si luxusní byt na Vackově

Developerské projekty Praha: Kupte si luxusní byt na Vackově

Přemýšlíte nad investicí do vlastního obydlí? Pokud vás lákají prostorné byty v hlavním městě, poohlédněte se po developerských projektech. Jeden vzniká v oblasti Horního Žižkova v Praze 3 a pojmenován byl jako „Byty na Vackově“. V ulici Malešická tak vyrůstá pět objektů, které dohromady nabídnou 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor.

Dokončení prvních tří objektů je plánováno koncem roku 2020, přičemž majitelé by se do svých nových příbytků měli nastěhovat v polovině roku 2021. Výstavba dalších dvou objektů bude úspěšně ukončena na přelomu let 2020 a 2021, a tak se zákazníci mohou nastěhovat v průběhu roku 2021. Byty o dispozicích 1+kk až 5+kk jsou ještě volné, ovšem je o ně obrovský zájem, a proto byste si měli pospíšit, pokud chcete v této klidné lokalitě bydlet i vy.

Co lokalita Vackova nabízí?

Plány s Horním Žižkovem jako takovým jsou obrovské. V nadcházejících letech se rozběhne výstavba obchodní a rezidenční čtvrti, takže lokalita Vackova nabídne vskutku příjemné bydlení s veškerou občanskou vybaveností. Developerské projekty Praha se snaží umístit objekty tak, aby byli potenciální obyvatelé spokojeni po všech stránkách.

Tyto nové byty Praha jsou v bezprostřední blízkosti samotného centra stověžaté Prahy, takže to nebudete mít ani daleko třeba do práce či k významným památkám.

Architektonicky řeší projekt studio MS Architekti

Čím se tyto novostavby Praha odlišují od ostatních developerských projektů? Studio MS Architekti se snaží vtisknout své práci punc ojedinělosti, což se mu podařilo i v tomto případě. Na první pohled obyčejné dvanáctipodlažní budovy dohromady vytvoří něco asymetrického a členitého. Čekají zde na vás metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale i přízemní byty s nádhernými zahrádkami.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top