TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Reality / Prodej nemovitosti za nejlepší cenu. Co pro to musíte udělat?

Prodej nemovitosti za nejlepší cenu. Co pro to musíte udělat?

Prodej nemovitosti je velkým krokem, který si žádá správný postup, pokud chcete získat maximální možnou částku. S tím vám může mimo jiné pomoci i následující článek, kde se dozvíte praktické rady a tipy, jak to udělat, aby byla prodejní cenovka za nemovitost co nejvyšší. Takový rozdíl přitom může dělat až stovky tisíc korun, což už je opravdu znatelné.

Příprava nemovitosti před prodejem

Ještě předtím, než spustíte prodej nemovitosti, je dobré udělat drobné opravy a úpravy tak, aby byt či dům vypadal co nejméně. To znamená opravit drobné problémy, vymalovat a podobně. Zkrátka všechno, co může pomoci k tomu, aby nemovitost vypadala lépe a byla vyšší šance, že za ni dostanete lepší částku. Co konkrétně máte vylepšit, vám mohou poradit i v RE/MAX Elite Reality 2.

Oslovení renomované realitní kanceláře

Právě oslovení realitní kanceláře představuje velmi důležitý krok při celém prodeji nemovitosti. Odborníci z oboru totiž dokážou nemovitost nafotit tak, aby vypadala co nejméně. Kromě toho využijí všechny dostupné údaje pro stanovení optimální ceny. Karviná realitní kancelář je připravena prodat i vaši nemovitost. Díky zkušeným profesionálům z oboru to jistě půjde skoro samo.

Nabídka, která se dostane k většímu množství lidí

Aby bylo možné co nejrychleji najít ideálního kupce, je žádoucí, aby se nabídka nemovitosti na prodej dostala k širšímu množství lidí. Z pohledu spolupráce s realitní kanceláří to má jednu hlavní výhodu. Nabídku hned uvidí lidé, kteří přímo poptávají nemovitosti. Následně je inzerát vyvěšen na internet a případně i fyzická místa, kde má potenciál oslovit možné kupující. Zpravidla je dosah nabídky, kterou má na starosti realitní kancelář o poznání větší v porovnání s tím, když se někdo snaží prodat nemovitost sám.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top