TOPlist
19. 10. 2019
Domů / Interiér / Potřebujete nové interiérové dveře? Poradíme, jak vybrat ty správné

Potřebujete nové interiérové dveře? Poradíme, jak vybrat ty správné

Ohodnoťte tento článek

Dveře jsou velkou součástí interiéru, takže jejich výběr je velmi důležitý. A jak na to? Pomoci vám může několik tipů uvedených v článku.

Jaké mohou být interiérové dveře?

Dveře do interiéru mohou mít mnoho podob. Jsou otočné, nebo posuvné. V případě klasických otočných dveří není co řešit, protože jde o nejčastěji používanou variantu. Do menších prostorů se však mohou více hodit elegantní posuvné dveře. Rozhodovat se můžete také mezi plnými či dveřmi s prosklenými částmi, které mohou pokrývat jen některé části, nebo tvořit většinu výplně. Prosklené dveře jsou vhodné například do chodby, kde není žádné okno a potřebujeme sem dostat trochu světla.

Nabídka výplní

Jakmile se pustíte do výběru nových dveří, zjistíte, že všechny nejsou stejné a liší se v mnoha ohledech. Jedním z parametrů je výplň. Standardním a cenově příjemným materiálem je voština, která se však příliš nehodí do hodně namáhaných prostor se zvýšenými nároky na kvalitu dveří. Pevnější a odolnější variantou je děrovaná dřevotříska. Největší odolnost za adekvátní cenu poskytují dveře zhotovené z plné dřevotřískové desky. Dveře Porta Doors nabízí různé typy nejenom výplní, ale i povrchů.

Povrchová úprava ve vhodném stylu

Dalším kritériem je povrchová úprava. Nejlevnější variantou je fólie, která však nevyniká odolností. Do běžného interiéru se více hodí laminátové dveře, jejichž výhodou je i snadná údržba. Dražší volbou jsou dýhované či dokonce masivní dveře, které jsou velmi odolné a nabízí stylový vzhled.

Dveře si prohlédněte na vlastní oči

Nad novou a poměrně významnou součástí interiéru se můžete přesvědčit na vlastní oči díky showroomu Porta Doors v Praze. Adresu a kompletní nabídku dveří najdete pod tímto odkazem: https://www.portadoors-praha.cz. Už nic vás tak nedělí od nových dveří, které perfektně sednou do vašeho interiéru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top