TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Zahrada / Rozkládací stany nejen na párty

Rozkládací stany nejen na párty

Pokud jste již někdy zažili situaci, kdy se vám během grilovačky na zahradě rozpršelo, a večer tak velmi rychle skončil, pravděpodobně jste již o koupi párty stanu uvažovali. Věděli jste ale, že propracovanější modely mají mnohem více využití? Poradíme vám, jaké stany jsou ty nejlepší pro pořádání jakýchkoli akcí pod širým nebem.

Párty stany mají soukromé i komerční využití

Bojíte se, že když si pořídíte na zahradu stan, kromě několika večerů s přáteli a rodinou pro něj nenajdete využití? To vůbec nemusí být pravda, není-li totiž stan využíván k zábavě, stále ještě může chránit váš majetek před deštěm. Na zahradě vznikne stinný prostor k relaxaci a hraní s dětmi. Stane se vám také nedocenitelným společníkem na letních festivalech či při táboření, kdy si můžete ustlat v klasickém stanu a v párty stanu si připravit posezení, kde budete přes den skryti před sluncem a večer před nepřízní počasí. Větší stany bez problémů ukryjí auto před deštěm i zraky zlodějů.

Pořadatelé vědí

Kdokoliv už někdy pořádal či se stánkem navštívil nějakou venkovní akci, si jistě dovede představit desítky způsobů využití párty stanů. Tak například zastřeší raut na svatbách či firemních večírcích a poslouží prodejcům k vystavení zboží na jarmarcích a veletrzích. Na sportovních a kulturních událostech mohou párty stany vytvořit celé zázemí, kde se účastníci převlékají a odpočívají. Rozměrnější párty stany lze umístit nad pódiem, a zajistit tak na akcích kapelu za jakéhokoliv počasí.

Jak by (ne)měl vypadat ideální párty stan

Pořadatelé akcí si často stěžují na náročnost procesu stavění stanů. Také malá odolnost konstrukce bývá typickým problémem. Ideální jsou tedy párty stany, které netrpí žádným z těchto nešvarů, navíc jsou variabilní a poskytují skutečně pořádnou ochranu – ta spočívá například v odolnosti plachty. Uvidíte-li, že výrobce nabízí stany klasické a nůžkové, vždy volte nůžkové – jsou propracovanější a stabilnější.

Párty stany Brimo

Renomovaný výrobce párty stanů Brimo se snaží eliminovat všechny nedostatky a nabízí pestrou paletu variabilních stanů různých barev a rozměrů. Přišli se speciálním automatickým systémem zajištění, který mnohonásobně usnadňuje a urychluje složení stanu. Tahem jej odblokujete a za pár minut je hotovo. Stany jsou odolné vůči nárazu a ošetřeny ochranou proti UV záření a korozi. Kryje je vodotěsná plachta z polyesteru, která je omyvatelná a na slunci nebledne. Vše podpírá konstrukce z ušlechtilé oceli s mimořádně pevnými spoji.

Rozhodněte se podle účelu

Párty stany Brimo jsou k dispozici ve dvou základních kategoriích, Super a Exclusive. Stánky Super jsou kvalitní výrobky určené pro použití na domácí zahradě, na venkovních akcích, případně jako prodejní či rybářský stánek. Stánky Exclusive jsou již nadstandardní a snesou i větší zatížení, jejich využití je proto ještě širší. Najdou si uplatnění na svatbách, firemních prezentacích, veletrzích… A díky suchým zipům po stranách budete moci měnit jejich vzhled dle momentální potřeby.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top