TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Interiér / Nábytek a příslušenství / Kvalitní moderní sedačka umí uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších

Kvalitní moderní sedačka umí uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších

Ať už jste se ocitli v novém bytě či domě, který potřebujete vybavit nábytkem, nebo jste se rozhodli, že je důležité, aby váš příbytek zdobila nová sedací souprava, která bude jak designově povedená a praktická, měli byste zvolit mezi cool a moderními druhy. Právě ty totiž zvládnou více funkcí najednou – reprezentují, jsou snadno udržovatelné, nabízí úložný prostor, jestliže jej potřebujete, dají se složit dle potřeby do levého i pravého kouta a pečlivost zpracování vás nadchne.elba-roh-levy-latka-korpus-jam-anthracite-c312-default

Sedačka, která vyhoví rodinám i osobám žijícím single

I když žijete sami a zatím neplánujete rozšiřování rodiny o další členy, vždy se hodí sedací souprava, která vám bude oporou např. pro situaci, kdy vás navštíví přátelé či sourozenci a vydáte se do víru velkoměsta. Pokud už děti máte, nebo jste prarodiči, rozkládací model zaručeně využijete mnohokrát do roka. Zalíbit by se vám mohla sedačka Elba. Díky mnoha barevným variantám si vyberete, ať už je váš obývák laděný do hněda, žluta, béžova, zelena nebo třeba šeda.

Nadčasový design i kvalitní a stabilní konstrukce ji předurčují k tomu, aby vám dobře sloužila po mnoho let. Potahem sedací soupravy je syntetická kůže či látka, obě varianty jsou snadno udržovatelné, což oceníte s dětmi i při rodinných oslavách, kdy se drobným nehodám a znečištěním nelze zcela vyhnout.

Prostornost a pohodlí jsou samozřejmostí, rozměry jsou 252 × 73 × 209 cm, po rozložení na lůžko vám bude k dispozici plocha skýtající 180 × 126 cm.

Příznivá cena, výborný poměr investice a kvality

Precizně zpracovaná sedačka se řadí k dražším záležitostem. Jistě oceníte, že právě teď společnost Jena nábytek nabízí zmiňovanou sedačku se slevou 44 % z původní ceny.

Nebývá nic jiného, než si ji prohlédnout přímo na webových stránkách spol. Jena nábytek a vybrat si barevnou variantu i materiál, z něhož bude zhotovena. Navštivte je a využijte akční cenu, díky níž získáte moderní, spolehlivou sedačku s úsporou desítek tisíc korun.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top