TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Reality / Praha nabízí cenově dostupné i luxusní bydlení

Praha nabízí cenově dostupné i luxusní bydlení

Láká vás život v Praze, ale nemůžete se rozhodnout pro konkrétní městskou část? Bojíte se, že se vám nepodaří najít místo, kde neuvidíte nic jiného než panoráma sídliště a všudypřítomné šedé panely? Obavy nejsou na místě – zaměřili jsme se na novostavby v Praze, které realizoval jeden z předních českých developerů Sekyra Group. Kvalitní bydlení v citlivě zvolených lokalitách s vynikající občanskou vybaveností uspokojí i náročnější rezidenty.

Paneláky se nekonají, novostavby si zamilujete na první pohled

Bydlení v Praze může mít mnoho podob. V případě developerských projektů vznikajících pod taktovkou Sekyra Group ale rozhodně nejde o typické paneláky. Moderní budovy budí pozornost inovativním architektonickým pojetím a zároveň perfektně zapadají do stávajícího koloritu. Samotné byty jsou vzdušné, prostorné a dobře prosvětlené.

bydletespokojene.cz_sekyragroup_cz_01

Luxusní bydlení pro náročné

Buďme však trochu konkrétnější. Jak vypadají opravdu luxusní byty Praha? Vyžadujete-li víc než jen průměr – adresu, kterou si každý zapamatuje – budou se vám zamlouvat připravované byty v projektu Rezidence Hřebenky nebo ve třech připravovaných rezidencích s přízviskem „City“ – Rohan City, Smíchov City a Žižkov City.

bydletespokojene.cz_sekyragroup_cz_02

V minulosti developer vybudoval jedinečnou Rezidenci Korunní, která se stala domovem nejedné slavné osobnosti.

Cenově dostupné byty (nejen) pro mladé rodiny

Sekyra Group nezapomíná ani na mladé rodiny, které vyžadují kvalitní, ale cenově dostupné bydlení. Skvělým příkladem jsou byty Praha 4 v Rezidenci Rozhledna a chystané projekty v městské části Prahy 12 – Tandem Modřany a BelariePark II. Bydlení v těchto nízkoenergetických budovách nabízí krásný výhled do krajiny a vysoký komfort za přijatelné peníze.

bydletespokojene.cz_sekyragroup_cz_03

Co dodat závěrem? Rozhodnete-li se pro bydlení v některém z nových developerských projektů, nebudete litovat. Další informace najdete na www.sekyragroup.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top