TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / Dětský pokoj / Dětský pokoj pro novorozence. Co je třeba zařídit?

Dětský pokoj pro novorozence. Co je třeba zařídit?

Pokud v nejbližší době čekáte nový přírůstek do rodiny, této radostné události je třeba přizpůsobit také interiér vašeho domu či bytu. Předně byste měli zařídit vybavení dětského pokoje.Ondalek5

Správné vybavení dětského pokoje

Dětský pokoj by měl být v ideálním případě zařízen ještě před tím, než přiletí čáp. Co je třeba udělat? Můžete vymalovat, položit nové koberce či podlahu, případně zakoupit bytový textil. Následně je samozřejmě nutné zařídit špičkový nábytek do dětského pokoje. Nemusíte se přitom ničeho obávat, neboť není třeba kupovat větší množství věcí.

  • Kde bude miminko spát? Základní otázka. Nejmenší děti se vyspí prakticky všude, nicméně kvalitní kolébka či postýlka by vám rozhodně neměly chybět. V každém případě kolébku je vhodné používat cca do půl roku života, zatímco postýlku, je-li dostatečně prostorná, bude moci miminko využívat i déle.
  • Jednoduché přebalování. K tomuto účelu je určen přebalovací pult, přesto vám doporučujeme spíše pořídit přebalovací komodu. Ptáte se proč? U mnoha variant lze totiž pult na přebalování odmontovat a v dětském pokoji následně zůstane klasická komoda.
  • Další nábytek pro novorozence. Rodiče se často neobejdou bez ohrádek, díky nimž mají své potomky stále pod kontrolou. Chybět by vám ovšem neměl ani prádelník a v neposlední řadě rovněž jídelní židlička, která ovšem nemusí být umístěna právě v dětském pokoji.
  • Co pořídit s přibývajícím věkem? Děti rostou jako z vody, a této skutečnosti by pochopitelně mělo odpovídat i vybavení dětského pokoje. V pozdějším věku je tedy třeba koupit nové skříně, police a regály, prostornější postýlku, ale také stolek a židličku.

Tip: kvalitní a bezpečný dětský nábytek zakoupíte v e-shopu Ondalek.cz, a to včetně kompletních dětských pokojů!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top