TOPlist
19. 07. 2018
Domů / Interiér / Dětský pokoj / Dětský nábytek pro novorozence. Co by vám nemělo chybět?

Dětský nábytek pro novorozence. Co by vám nemělo chybět?

Dětský nábytek pro novorozence. Co by vám nemělo chybět?
Ohodnoťte tento článek

Vybavení pokoje novorozenců si žádá specifický, ovšem v každém případě vysoce kvalitní dětský nábytek. Podívejme se tedy na to, co by v pokojíku nejmenších chlapců a děvčat nemělo chybět.KB6

Kvalitní dětský nábytek do pokoje novorozenců

Některé kusy nábytku jako odkládací a úložné prostory, tedy komody, skříňky a poličky, jsou součástí všech pokojů, měly by být proto přítomny i v místnosti pro novorozence. My se však na tomto místě zaměříme na kvalitní dětský nábytek, jenž je specifický právě pro pokoje nejmenších dětí.

  • Postýlka či kolébka. Nejdůležitější je samozřejmě prostor, kde budou novorozenci spát. Pohodlná a bezpečná postýlka anebo kolébka je totiž naprosto nezbytná pro zdravý vývoj dítěte.
  • Houpací či vibrační lehátka a křesílka. Pokud je miminko vzhůru, mělo by opět trávit čas co nejpohodlněji. K tomuto účelu jsou velmi vhodná vibrační, případně houpací lehátka a křesílka.
  • Přebalovací pulty. Další nezbytná součást dětského pokoje, bez níž se rozhodně neobejdete. Navíc si aktuálně můžete vybrat mezi rozličnými přebalovacími pulty, což rozhodně není od věci.
  • Dětské jídelní židličky. Novorozeně samozřejmě ještě neumí sedět, ovšem čas letí jako voda, a tak je brzy potřeba dětská jídelní židlička, jež má polohovací opěry, bezpečností pásy a stabilní konstrukci.
  • Dětské ohrádky a zábrany. Když už malý nezbeda umí sám lézt, je trochu složitější jej ohlídat. Jednoduchým řešením jsou ovšem kvalitní dětské ohrádky a zábrany, které malého objevitele ochrání.

 KB5

Výše uvedený dětský nábytek pořídíte levně v internetovém obchodě Kasparek-baby.cz! Stačí si vybrat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top