TOPlist
15. 04. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Ocelové plechy – záruka nejvyšší kvality

Ocelové plechy – záruka nejvyšší kvality

Ocelové plechy lze využít v mnoha oblastech, a to k nejrůznějším účelům. Jedná se totiž o vysoce kvalitní a variabilní hutní materiál, který splní také všechny vaše požadavky.

Nerezové plechy z austenitické oceli

Na úvod začneme překvapivě negativně – uhlíková ocel jako materiál totiž poměrně snadno podléhá procesu koroze! To na druhou stranu nepředstavuje sebemenší problém. Existují totiž i nerezové plechy z austenitické oceli, které seženete např. v internetovém obchodě Akros.cz. Ty jsou korozivzdorné, jejich uplatnění je tedy velmi široké, počínaje stavebnictvím a konče chemickým a farmaceutickým průmyslem, což už samo o sobě svědčí o mnohém.

Kromě perfektních vlastností je další výhodou nerezových plechů jejich variabilita. Lze si je totiž pořídit v několika úrovních chemické odolnosti a navíc s různými povrchovými úpravami. Tak například seženete ocelové plechy broušené, leštěné, dekorativní, děrované apod. A samozřejmě si musíte rovněž rozmyslet, jaké rozměry budete potřebovat, neboť následná úprava už není úplně nejjednodušší.

Další hutní a spojovací materiály

Pokud aktuálně stavíte, nebo renovujete, nepochybně využijete i celou řadu dalších hutních materiálů jako např. nerezové trubky či tyče. A opomenout nesmíme ani spojovací materiály. Jmenovat můžeme kvalitní nýty z nerezové oceli, anebo jednotlivé materiály pro tzv. šroubové spoje, tzn. nerezové šrouby, matice, případně podložky. Všechny tyto výrobky jsou přitom zárukou kvality, tedy pokud nakoupíte u dobrého prodejce – kupříkladu v již zmíněném e-shopu Akros.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top