TOPlist
21. 07. 2018
Domů / Interiér / Koupelna / Zařiďte si koupelnu tak, aby splňovala vše, co má, byla útulná a sloužila vám po mnoho let

Zařiďte si koupelnu tak, aby splňovala vše, co má, byla útulná a sloužila vám po mnoho let

Zařiďte si koupelnu tak, aby splňovala vše, co má, byla útulná a sloužila vám po mnoho let
4 (80%) 1 vote

Ať už jste se rozhodli pro rekonstrukci staré koupelny, nebo si vybíráte vybavení do své první, úplně nové koupelny, vždy je potřeba dbát na pravidla, která se k zařízení koupelny vážou. Jen tak budete spokojeni, prostor bude splňovat vše potřebné a vy zde budete trávit čas rádi jak při koupeli, tak při běžném líčení či mytí.

Jaký koupelnový nábytek vybrat

Záleží na vašich preferencích, jaké materiály upřednostňujete. V každém případě je dnes možné vybrat si jak koupelnový nábytek ze dřeva, tak umělé hmoty, v kombinaci se sklem či jinými materiály. Myslete na to, že na něj bude kladen vysoký nárok z pohledu vlhkosti, nezřídka dojde k jeho pocákání vodou…

I barevné provedení je plně na vás. Praktické zvláště u menších koupelen je volit vybavení ve světlých barvách. Moderní je bílá a k ní pak můžete snadno vybrat jakoukoli barvu obkladu nebo podlahové krytiny. Bílá je elegantní, oživit ji můžete dekorací, koupelnovým textilem, předložkami k toaletě nebo vaně… Pro optické zvětšení prostoru je také vhodné umístit na stěnu dostatečně velké zrcadlo. Bude-li navíc nainstalováno naproti oknu, získáte i efekt lepšího prosvětlení.

Lehkost, čistota a osobitost

Aby koupelna nepůsobila zbytečně stísněně, nevolte příliš mnoho skříněk. Pokud je ale potřebujete, vyberte nějaké s prosklením nebo ve světlých provedeních. Zajímavými úchyty, druhy skla nebo originálním zapuštěným umyvadlem můžete místnosti vdechnout vaši osobitost a styl, který upřednostňujete.

Velmi užitečné jsou i koupelnové poličky a police, které vám pomohou uskladnit kosmetiku, drogerii, ručníky a další nezbytnosti, bez nichž se v koupelně neobejdete. Velmi hezké a netradiční jsou kupříkladu vysoké police se zásuvkou, které zajistí originalitu a moderní, jednoduchý efekt.

Inspiraci pro kompletní vybavení koupelny můžete načerpat kupříkladu na internetových stránkách společnosti Koupelnypegas.cz. Přináší zajímavé akční ceny, spoustu novinek a kvalitní zboží, které jistě oceníte.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top