TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Medium international I. – specialista na výrobu, distribuci a prodej bentonitových těsnících systémů.

Medium international I. – specialista na výrobu, distribuci a prodej bentonitových těsnících systémů.

Sháníte-li bentonitové rohože nebo jiné těsnící systémy na bázi bentonitu, směle se můžete obrátit na společnosti Medium international I. Na našem trhu se nachází již od úctyhodného roku 1995, a to je důkazem toho, že se jí daří, protože její produkty jsou kvalitní, trvanlivé a propracované. Nejdříve dodávala všem svým zákazníkům stavební prvky se speciálním zaměřením k těsnění spodních staveb. Nyní již se věnují i ekologickým stavbám.

Co je bentonit

Jedná se o absorpční hlinitý minerál s jedinečnou utěsňovací schopností. Je tak výborný právě k výrobě stavebních těsnicích prvků na stavby i do jiných prostor a výrobků. Její zajímavé produkty můžete najít nejen u nás, ale i v mnoha zemích světa. Jedná se kupříkladu o státy Litvu, Belgii, Maďarsko, Německo nebo Švýcarsko. Aktuální začíná rozvětvovat svou činnost i o země USA, Rusko a Austrálii.

Jaké výrobky si můžete koupit?

Je toho poměrně mnoho. Jedná se o bentonitové rohože k těsnění staveb, skládek, kompostů nebo třeba tanků. Velkou předností je ekonomická stránka, funkčnost a ekologické řešení. Dalším produktem jsou bentonitové těsnící pásky k těsnění pracovních spár v místě, kde dochází ke styku dvou materiálů. Jsou často součástí i bazénů, jímek, přehrad a usazovacích nádrží. Využít můžete i bentonitové těsnicí tmely, těsnicí plechy a injektážní systémy.

Kde společnost seženete

Snadnou cestou jsou její internetové stránky, které najdete na adrese Bentonit.cz nebo BentonitoveTesniciPasky.cz. Upřednostňujete-li osobní návštěvu, společnost sídlí na adrese Dělnická 21, Most – Velebudice, přesněji ve Střední škole technické, Hale 5/1.

Utěsněte i vy své prostory chytře a spolehlivě. U společnosti Medium international I. Jistě najdete to, co budete potřebovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top