TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Zajistěte si kvalitní lešení a opravte váš dům pohodlně a rychle

Zajistěte si kvalitní lešení a opravte váš dům pohodlně a rychle

Pokud si budeme chtít postavit či zateplit dům, opravit fasádu, nebo provádět jiné práce na obvodových stěnách nemovitosti, budeme si muset zajistit lešení. Víte, kde jej seženete ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny? Obraťte se na společnost Lehmann Technik s.r.o.

Lešení za příznivé ceny

Právě nyní nabízí společnost Lehmann technik s.r.o. radikální snížení prodejních cen lešení značky Custers. Sehnat zde můžete pojízdné věže o šířce 0,7 m a délce 1,8 m a 2,5 m, nebo o šířce 1,3 m a výšce 1,8 m a 2,5 m.

Za zvýhodněné ceny si můžete koupit i díly přikoupené v rámci nákupu celé sestavy. Kupříkladu podlážku, podlážku průchozí nebo kolečko. Poskytnutá sleva může dosáhnout až do výše 30%!

Bohatá nabídka

Mimo výše zmiňované akční zboží, nabízí lešení Praha hliníkové lešení, závěsné lávky, schodišťové roboty a šplhací lávky. Všechno uvedené zboží si můžete koupit nebo pronajmout. Zakoupit zde můžete i hydraulické plošiny Matilsa nebo Faraone.

Kdy je lepší lešení si půjčit?

Pokud víte, že lešení upotřebíte jen jednou a budete jej potřebovat třeba týden nebo dva, určitě si jej půjčte. Při koupi byste za pár týdnů či měsíců řešili otázku, co s ním dál. Čekal by vás možná zdlouhavý prodej a nikdy byste nezískali zpět svou investici, byť by bylo jako nové!

Lešení ve velmi dobré stavu nabízí půjčovna lešení Praha. Za poplatek vám ochotně poskytne služby i co se dopravy, montáže a demontáže pronajímaných konstrukcí týče a za příplatek dokonce i mimo pracovní dobu, o víkendech, nebo v noci. K dispozici je i konzultační a poradenská činnost zdarma! Za poplatek je poskytovaná v případě, že se objekt nachází mimo Prahu. Dojde-li ale k následnému pronájmu, je i tady zdarma.

Dohodnout lze školení a semináře za poplatek min. 1 500 Kč, kdy cena zahrnuje výuku 4 pracovníků klienta.

Navštivte webové stránky společnost – www.lehman.cz a dozvíte se bližší informace k prodeji i pronájmu lešení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top