TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Finance a legislativa / Nečekané výdaje? Ta pravá půjčka vám poskytne peníze na cokoli a bez nahlížení do registru!

Nečekané výdaje? Ta pravá půjčka vám poskytne peníze na cokoli a bez nahlížení do registru!

Všichni dobře víme, že je v dnešní době velmi snadné ocitnout se v situaci, kdy potřebujeme půjčit peníze. Může se nám porouchat plynový kotel a teplou vodu přece potřebujete, nebo chceme uhradit studijní pobyt svému dítku či cokoli dalšího. Právě pro potřebu získat peníze do výše maximálně 30.000,–Kč je tady Ta pravá půjčka.

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout

Díky této nebankovní půjčce můžete získat 5 000,–Kč až 30 000,–Kč. Společnost je velkorysá a peníze poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků. Protože však ví, že riziko je tady vyšší, je nutné, abyste počítali s vyšší RPSN. Můžete se však spolehnout na solidní jednání!

Dohodnout lze nízké měsíční splátky, které nebudou zátěží pro váš rodinný finanční rozpočet. Navíc nebudete platit žádné poplatky předem ani v průběhu trvání půjčky!

Jaké doklady si připravit pro vyřízení půjčky?

I když nebude nahlíženo do registru dlužníků, prokázání vaší totožnosti je nezbytné. Proto mějte u sebe doklad totožnosti (OP, pas), dále pracovní smlouvu nebo mzdový výměr (musíte být zaměstnáni na HPP a dobu neurčitou) a výpis z bankovního účtu, na který dostáváte mzdu, za poslední tři měsíce. Smlouva bude podepsána v Praze, Liberci, případně poštou, pokud jsou vám tyto města vzdálená.

Další kritéria půjčky

Jak již bylo řečeno, můžete tuto půjčku použít na cokoli a to bez nahlížení do registru dlužníků. Je poskytována bez zástavy nemovitosti či jiné movité věci. Je poskytována na OP nebo další doklad totožnosti.

Peníze jsou těm, kteří splní podmínky pro jejich získání, ihned k dispozici po uzavření smlouvy o půjčce. V den, kdy byla podepsána smlouva, jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Díky internetu je možné zažádat o peníze ještě dnes!

Nebudete podepisovat žádné nevýhodné směnky, exekuční zápisy či rozhodčí doložky. I když se nejedná o půjčky levné, jako v bance, protože nesou zatížení mnohem vyšším rizikem, jsou podobně bezpečné, jako ty bankovní půjčky.

Vyplňte krátký přehledný formulář na webových stránkách www.tapravapujcka.cz a snadno a rychle můžete získat půjčku, na cokoli potřebujete.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top