TOPlist
8. 12. 2023
Domů / Reality / Plánujete koupi bytu? Nechte si zdarma pomoci

Plánujete koupi bytu? Nechte si zdarma pomoci

Chcete si splnit sen o dokonalém bydlení, ale s realitním trhem máte minimum zkušeností? V tom případě vás první kontakt s realitními makléři nebo první prohlídka bytu mohou překvapit – nic není takové, jako se zdálo v inzerátu. A navíc vás mohou čekat mnohá překvapení, která si nemůžete dovolit, když kupujete byt za svoje celoživotní úspory. (Ať už jste je naspořili, nebo jimi teprve budete splácet hypoteční úvěr.)

Složité je vybrat správnou nemovitost a odpovídajícím způsobem ji prověřit po technické a právní stránce. A neméně náročné je jednání s realitní kanceláří nebo prodávajícím. Kupující často do jednání vnášejí zbytečně mnoho emocí, kterými si nakonec uškodí. Lepší službu by jim udělaly věcné argumenty, které je ovšem těžké formulovat, pokud se na realitním trhu nepohybujete profesionálně.

Zatímco až dosud stáli všichni odborníci na realitním trhu na straně prodávajících, nyní se objevila konečně nová služba, která je ku prospěchu kupujících. Poradenská společnost Home Institute není realitní kancelář, neslibuje utopické zprostředkování výhodné pro obě strany. Nabízí výhradně zastupování kupujících.

Poradci ručí za výhodné podmínky a dobrá rozhodnutí

Koupě nemovitosti, to je tisíc malých rozhodnutí, která kupující musí udělat při procházení inzerátů na realitních serverech, při rozmluvě s realitním makléřem nebo během prohlídky nemovitosti. Na co se zeptat, kam se podívat, jaké dokumenty si vyžádat, s kým se poradit, kam poslat peníze?

Pokud ke koupi svého bydlení přizvete Home Institute, vaši odborní poradci se zaručí za to, že všechna tato rozhodnutí budou správná. Svoje zkušenosti investují do vyjednání vhodných podmínek pro koupi vaší nemovitosti a především vás ochrání před různými nebezpečími, která vás na realitním trhu čekají.

Samozřejmostí je například jednání o znění kupní smlouvy ještě před platbou rezervačního poplatku nebo
advokátní úschova, která zabezpečí vaše finanční prostředky před převodem vlastnického práva v katastru.
Poradci ručí za výhodné podmínky a dobrá rozhodnutí

Kupní cena, to je oč tu běží, dalo by se říct o realitním trhu. Home Institute se v rámci služby zastupování kupujících pustí do boje o mnohem lepší cenu. A použije k tomu silné, věcné argumenty postavené nejen na zkušenostech, ale rovněž na podrobné inspekci technického stavu konkrétní nemovitosti.

Zárukou úspěchu je to, že odměnou za všechny nabízené služby bude pro Home Institute právě podíl z vyjednané slevy. A pokud žádnou slevu nevyjedná, získáte celý servis zadarmo. Proto nemáte co ztratit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top