TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Kvalitní a hezká střecha může působit jako koruna vašeho domu

Kvalitní a hezká střecha může působit jako koruna vašeho domu

Od střechy se očekává především to, aby byla funkční, spolehlivá, měla všechny důležité a potřebné prvky a vydržela co možná nejdéle. Další důležitou roli ale hraje i její vzhled. Střecha totiž ať chceme, nebo ne, velmi ovlivňuje celkový ráz domu. Jak ale skloubit kvalitní a spolehlivou střechu se vzhledem, na který budete pyšní?

Výběr kvalitního zhotovitele střechy

Ideální je, zvolíte-li pro svou střechu zhotovitele, který má bohaté zkušenosti. Lehce se tak můžete podívat na střechy, které udělal, případně se zeptat majitelů nemovitostí, jak byly a jsou spokojeni. Ostatně reference patří mezi velmi směrodatné ukazatele.

Další plusy jsou, má-li společnost certifikáty renomovaných firem vyrábějících střešní krytinu a jiné příslušenství. Hodit se může i praxe s montáží různých ke střeše patřících součástí, jako jsou okna, světlovody a jiné.

Kouzlo střechy na klíč

Mnohé společnosti se zabývají i zhotovením střechy na klíč. Mezi ně patří i společnost Střechy Novák. Není nic příjemnějšího, než vyplnit poptávku, na základě které vám bude vypracována cenová nabídka. Projekt může být zpracován i ve 3D verzi, díky které vám společnost předvede trojrozměrnou prezentaci projektu. Samozřejmě můžete a měli byste k návrhu střechy vznášet své dotazy a dolaďovat i ty nejmenší maličkosti.

Poté, co odsouhlasíte konečnou verzi projektu, dojde k podpisu Smlouvy o dílo a vy už můžete s klidem sledovat, jak dům nabírá svůj nový, hezký a úplný vzhled.

Společnost Střechy Novák zajistí realizaci krovu ručně nebo pomocí strojů Hundegger, případně provedou další stavební práce spojené s realizací, jako je např. vyzdění komínu. Postarají se i o klempířské práce a budete-li mít zájem, umí vyrobit i ozdobné prvky z mědi, titanzinku, pozinku či hliníku.

Poté přijde kompletní pokládka střešní krytiny, kterou si budete moct vybrat ze široké nabídky druhů, barev a tvarů. Nakonec proběhne montáž zbývajících doplňků a bude vám předáno prvotřídně provedené dílo.

Svěřte svou střechu do rukou odborníků a získejte záruku kvalitní práce, která vám bude sloužit dlouhá desetiletí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top