TOPlist
19. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Kvalitní tekuté kovy

Kvalitní tekuté kovy

DCH – Sincolor, a.s. je tradiční český výrobce a dodavatel kvalitních barev laků a stavební chemie. Díky svým dlouholetým zkušenostem Vám nabízí pouze kvalitní a prověřené nátěrové hmoty. Dále Vám nabízí vždy kvalitní a pohotový servis pří nákupu jakéhokoliv zboží v našich prodejnách.

Naši zaměstnanci jsou proškolení a ochotní Vám kdykoliv poskytnou všechny potřebné informace o produktech. Ať už potřebujete fermeže, nebo epoxidovou pryskyřici, naši odborníci si se vším vědí rady.

Epoxidová pryskyřice je pryskyřice, která se vyrábí polykondenzací vícesytných fenolů s epoxidovou skupinou. Používá se hlavně díky své dobré přilnavosti a tvrdosti na výrobu lepidel a epoxidové laky.

Fermež je určená k napouštění dřeva, papíru, omítek a jiných savých povrchů. Chrání dřevo před napadením dřevokaznými houbami a mikroorganismy.

Potřebujete tekutý kov? Vyberte si v našem eshopu tekutý kov FixMetal. FixMetal Alu je víceúčelová dvousložková hmota obsahující kovová plniva a je vhodná pro opravu kovových výrobků, zejména pro opravy děr, výtluků a drobnějších defektů vzniklých při výrobě, zpracování nebo užívání ocelových výrobků

Na našich stránkách jsou nátěrové hmoty rozdělené podle materiálu, na který se nátěrová hmota používá. Díky tomu si snadno můžete najít přesně to, co potřebujete.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top