TOPlist
20. 07. 2018
Domů / Inspirace a trendy / Doplňky / Nalakujte zašlé předměty pomocí kvalitních práškových barev

Nalakujte zašlé předměty pomocí kvalitních práškových barev

Nalakujte zašlé předměty pomocí kvalitních práškových barev
Ohodnoťte tento článek

Znáte to. Koupíte si krásné jízdní kolo, párkrát se projedete a lak na kole ihned utrpí pár šrámů. Stěhujete doma nábytek a sem tam odřete radiátor nebo poškodíte některý z bytových doplňků a nevzhledný předmět je na světě. Nevěšte však hlavu a pořiďte si jedny z nejoblíbenějších barev na trhu prodávané společností Albixon.

Práškové barvy jsou velice praktické, jelikož mají suchou práškovou konzistenci a při správném skladování vydrží i několik let. Dají se použít na ošetření povrchů jak v interiéru, tak v exteriéru a nalakovat s nimi můžete různé domácí spotřebiče a výrobky z kovu. Před vlastním použitím je nemusíte ředit ani rozpouštět v tekutinách, jsou tak připraveny k okamžitému použití. Proto jsou u spotřebitelů velice oblíbené a v domácnostech často používané. Dle naneseného povrchu s nimi můžete docílit matného, lesklého, metalického, strukturálního nebo kladívkového vzhledu a dle použití můžete zvolit barvy epoxidové, epoxipolyesterové nebo polyuretanové. Všechny druhy mají širokou škálu barev a odstínů. Aby byla zaručena dostatečná odolnost povrchu, je třeba vytvořit tloušťku vrstvy minimálně 60 – 100 mikrometrů.

Kvalitní práškové barvy pořídíte v internetovém obchodě společnosti Albixon. Kromě barev se firma specializuje na profesionální dekorování povrchů. V nabídce společnosti se vyskytují dekory s imitací dřeva, mramoru, žuly, PVC a podobně. Naleznete zde i vzory méně typické či moderní a zvolit můžete i specifické odstíny barev. Pokud budete chtít poradit, který dekor nebo jaké práškové barvy použít, kontaktujte společnost Albixon přes internetové stránky www.praskovalakovna.cz/kontakty/.

Kvalitní materiály, skvělé ceny a zakázky šité na míru zákazníkům vás sami přesvědčí o jedinečnosti produktů nabízených firmou Albixon. Proto neváhejte a vyzkoušejte je.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top