TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Doplňky / Rozzařte stěny pomocí obrazů

Rozzařte stěny pomocí obrazů

Prázdné stěny v interiéru působí vždy jaksi neúplně, nezabydleně, neútulně. Proto bývá dobrým zvykem je nějak vyzdobit a pomyslně zaplnit, ať už policemi, moderně třeba samolepkami na stěnu, nebo tradičně – obrazy. I v nabídce obrazů ale můžete zabruslit do nabídky v různých velikostech i stylech, od retro až po super moderní.

Obrazy na míru

Správný obraz pro váš interiér poznáte jednoduše – jakmile jej uvidíte, zamilujete se do něj natolik, že bez něj prostě neodejdete. Roli samozřejmě hraje i celkové barevné i stylové ladění interiéru, do kterého chcete obraz umístit, primární je ale váš osobní pocit a sympatie k obrazu. Vybírání toho pravého může být běh na dlouhou trať, zkuste ale zapátrat na internetu, kde si můžete hledání usnadnit například vyhledáváním obrazů podle tématu. Díky moderním technologiím si dnes navíc můžete pořídit i poutavé obrazy vyrobené na míru, kdy někteří prodejci nabízejí možnost vyhotovení obrazu v různých velikostech i materiálech.

Rámování obrazů

Zatímco obraz jako takový si můžete vybírat jen u vybraných prodejců, rám obrazu si můžete vybírat a měnit podle přání kdykoliv. V nabídce je přitom nepřeberné množství barev, různé materiály, i různé šířky a designy rámečků, které významně ovlivní celkové vyznění obrazu. Volbu rámu rozhodně nepodceňujte, a určitě vsaďte raději na rámování obrazu na míru.

Osvětlete obrazy

Stejně jako rám, vliv na vyznění obrazu má i světlo. To je různě intenzivní v různých částech místnosti, stejně tak jej ale můžete k obrazu přivést uměle, prostřednictvím zajímavého osvětlení. Velice moderní bývá v současnosti přímo osvětlení směřující na obraz, od kterého se pak pouze odráží do interiéru, volit ale můžete i pouze poblíž stojící lampu, která rovněž obraz zdůrazní. Řešení osvětlení v různých stylech nabízí například kvalitní Massive svítidla, která jsou finančně dostupným řešením pro moderní i rustikální design interiéru. Více informací najdete zde.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top