TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Vánoce / Darujte pod stromeček ochranné sklo na iPhone nebo jiné příslušenství

Darujte pod stromeček ochranné sklo na iPhone nebo jiné příslušenství

Kdysi dávno byly Vánoce především o tom strávit čas společně s rodinou. Dnes jsou z velké většiny také o dárcích. Pod stromečkem se objevují dary za tisíce korun, velmi často jde o elektroniku, typicky mobilní telefony.

Dostane někdo z vašich blízkých pod stromeček nový mobilní telefon a vy přemýšlíte, co mu ještě darovat, protože víte, že největší radost bude mít z mobilu a ten ničím nemůžete překonat? Darujte příslušenství k novému telefonu!

Základem je správná ochrana

Nový telefon si zaslouží dobrou ochranu, tedy obal a ochranné sklo. Pěkný obal může stát i stovky korun, ochranné sklo na iPhone či jiný telefon je však cenově dostupným, zároveň praktickým dárkem. Kvalitní ochranné sklo na displej pořídíte zhruba za dvě až tři stovky. Takové sklo mívá 2,5D zahnutí, tudíž se dostane přímo k okrajům a na displeji ani není vidět.

Výběr skla je poměrně snadný, stačí vám znát typ telefonu. Pouzdro se vybírá o něco komplikovaněji, musíte trochu znát vkus obdarovaného. Někdo totiž upřednostní luxusní dřevěné pouzdro, další raději praktické silikonové. Troufnete si tohle odhadnout?

Příslušenství do automobilu

Dobrým dárkem k mobilu může být i bezdrátová nabíječka do auta. V autě se bez telefonu neobejdeme, většina z nich ho používá pro navigaci. Jak je však známo, zapnutá GPS rychle vybíjí baterii, proto je třeba vyřešit nabíjení. Bezdrátová nabíječka je ideální. Darovat lze také obyčejný držák do automobilu, i ten si určitě najde využití.

Několik dalších nápadů

Z dalších nápadů na dárky vztahujících se k telefonu můžeme jmenovat klasické bezdrátové nabíječky, sluchátka, selfie tyče a různé další příslušenství na focení – speciální čočky, stativy apod. Dobrým dárkem je taktéž powerbanka. Baterie nového telefonu vydrží dlouho, ovšem její kondice rychle klesá. Zdroj energie na cesty se vždycky hodí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top