TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Interiér / Galanterie i povlečení na jednom místě

Galanterie i povlečení na jednom místě

Chystáte se vylepšovat své bydlení? Začít se dá maličkostmi. Třeba změnou bytového textilu. Potřebujete k tomu jen nápad a pár galanterních potřeb či rovnou hotových textilních doplňků. Začít lze například u povlečení.

Začněte rychlou změnou

Nelíbí se vám třeba vaše ložnice? Pomoc je jednoduchá. Chce to harmonicky sladit textilie. A jelikož nejvýraznějším je v ložnici povlečení, začněte u něj. Kdo mávne rukou a říká si, k čemu nové, když to staré „ještě drží“, ten příliš parády v ložnici neudělá. Právě naše spánkové království dokáže mnohem více změnit povlečení než nábytek. Takže rozhodně bychom se neměli spokojit s dvacetiletým povlečením s neatraktivními vzory a sepraným vzhledem.

Povlečení vládne i dětskému pokojíku

Podobně silnou roli hraje povlečení v dětském pokojíku. Zde však hraje na city našich dětí. Do spánku jim díky vhodně zvolenému motivu povlečení dokážeme vnést jejich sny – o oblíbených pohádkových kamarádech, vysněných dobrodružstvích, či o jejich koníčcích.

Jde to i svépomocí a za pár korun

Kdo vládne jehle, niti či dokonce šicímu stroji, má vyhráno. Vylepšit bydlení lze totiž snadno právě s těmito pomůckami. Nic nevyhazujete a hromadí se vám doma například staré džínsy? Přešijte je na atraktivní závěsy. Vytvoříte z nich i pytle na hračky, dekorační obrazy, nebo podhledové tkaniny do ložnice či pod pergolu. Recy-věci letí, vy se chováte ve stylu zero waste, šetříte, a ještě se kreativně vyřádíte. Řada věci se dá dělat v rodinném kruhu – s partnerem i s dětmi. Budete překvapeni, jak pár pomůcek z galanterie zabaví celou rodinu. Vždyť koho by nebavilo našívání korálků, nažehlování ozdobných záplat či jiné snadné tvoření z textilu?

Vše, co potřebujete, na jednom místě

Chystáte se nakoupit vše potřebné, abyste se mohli do změn svého bydlení pustit? Výhodou je samozřejmě nákup na jednom místě, abyste zbytečně neplatili dvoje poštovné. E-shop Mikaton.cz vám nabídne jak široký sortiment povlečení – pro dospělé, pro děti, v klasických rozměrech i francouzské povlečení. Koupíte zde ale i kompletní sortiment galanterního zboží. Od šicích potřeb, přes různé galanterní ozdoby, pruženky, zipy, špendlíky i látky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top