TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Interiér / Bezpečnostní dveře jako ochrana před zloději

Bezpečnostní dveře jako ochrana před zloději

Česká republika patří mezi země, kde je míra kriminality nízká. I přes tento fakt bohužel zlodějům kvete pšenka i v našich končinách a navíc jsou stále čím dál vynalézavější. Buďte opatrní a braňte svůj majetek! 

Vyplatí se být připraven

Lidé si častokrát myslí, že jich se žádné vloupání netýká, protože to se přeci děje jen v jiných městech, anebo ve filmech. Omyl! Myslet si tohle je bohužel veliká chyba, protože k této nepříjemné situaci může dojít prakticky kdekoliv a kdykoliv. Z toho důvodu se vyplatí být připraven a nic nepodceňovat, jinak se budete divit, kam se vám poděly rodinné šperky, anebo jiné cennosti, co doma schováváte.
Z policejních statistik vyplývá, že vchodové dveře jsou to první, na co zloději narazí. Pokud se jim nepodaří dveře překonat v určité době, odcházejí s nepořízenou. Naopak, podaří-li se jim dostat se bez potíží přes dveře, už je nic nezastaví. Jestliže vám investice do nějaké ochrany přijde zbytečná, měli byste počítat s tím, že je vaše domácnost mnohem snazším cílem než ta, kterou od okolního světa oddělují poctivé bezpečnostní dveře. Štěstí stojí vždy na straně připravených, a proto se snažte i vy udělat maximum pro to, aby váš domov zůstal ochráněn.

Dveře s třicetiletou tradicí

Rozhodli jste se, že bezpečnostní dveře do bytu jsou něčím, do čehož byste rádi zainvestovali své peníze? Výborně, děláte správný krok. Abyste se vyhnuli otravnému hledání někoho, jenž vám dveře dodá a namontuje, máme pro vás jeden tip. Společnost NEXT patří mezi opravdové profesionály ve svém oboru, o čemž svědčí i její dlouholetá působnost na českém trhu, neustálý technologický vývoj, certifikované výrobky v českých zkušebnách podle evropských norem. 

Společnost se nesoustředí pouze na byty, ale samozřejmě vám také nainstaluje bezpečnostní dveře do domu, do kanceláře, anebo kamkoliv jinam si jen budete přát. Dveře vyrábí na míru, mimo bezpečnostních prvků mohou být dle potřeby protipožární (což je zákonná povinnost každého z nás u dveří do bytu), kouřotěsné, tepelně-izolované, atd. Můžete si vybrat povrchovou úpravu z nepřeberných možností, dokonce můžete mít dveře jiné z interiérové a exteriérové strany, což je praktické právě v bytových domech, kde se dbá na jednolitost společných prostor, ale to své doma můžete mít diametrálně odlišné. Firma si zakládá na osobitém přístupu k jednotlivým klientům, takže se neváhejte na cokoliv zeptat, případně uvést své specifické požadavky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top