TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Finance a legislativa / Prodej domu: Už máte odhad ceny nemovitosti?

Prodej domu: Už máte odhad ceny nemovitosti?

S prodejem nemovitostí se pojí celá řada starostí. To, co je však nejdůležitější, je znát její opravdovou hodnotu. Při odhadování ceny se neobejdete bez odborného posudku, a proto vám přinášíme jeden tip.

Odhad ceny nemovitosti zajistí specialista

Prodávat nemovitost na vlastní pěst se nevyplácí, tudíž se vyplatí požádat o pomoc realitní kancelář. Česká společnost Maxima Reality patří mezi špičku na realitním trhu, kde se pohybuje už dlouhých 20 let. Za tu dobu má na kontě již přes 50 000 spokojených klientů, kterým pomohla při koupi či prodeji reality. Maxima Reality patří k největším a nejstarším realitním kancelářím v Praze.
Klienti, kteří svoji nemovitost svěří do rukou Maxima Reality, mají možnost využít odhad ceny nemovitosti zdarma. Jedná se o velice užitečnou službu, díky níž získáte přesné informace o tom, jaký má váš majetek hodnotu, a předejdete tomu, že vás někdo při prodeji zbytečně ošidí o peníze. Veškerou práci zajistí zkušený specialista, co vychází z dlouholeté praxe realitního trhu v Praze a jejím blízkém okolí.

Maxima Reality má řadu konkurenčních výhod

Kromě již výše zmiňované služby, kterou je odhad nemovitosti, nabízí tato realitní kancelář řadu dalších výhod, co jinde u konkurence nenajdete. V první řadě se jedná o možnost získání financí ihned. Nemusíte čekat, až proběhne samotný prodej. První polovinu z celkové částky získáte hned, a tu druhou posléze po dokončení prodeje.
Klienti mají dále možnost získat bonusy v celkové hodnotě až 20 000 Kč. Jedná se o propagaci inzerátu na realitních portálech, přičemž bude vaše nemovitost udržována stále na předních příčkách. S inzerátem souvisí také nafocení interiéru nemovitosti. Taktéž můžete počítat s odbornou asistencí během celého procesu a důsledným prověřením zájemců o koupi v registrech.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top