TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Interiér / Dětský pokoj / Oživte dětský pokoj s přispěním zajímavé zatemňující okenní rolety

Oživte dětský pokoj s přispěním zajímavé zatemňující okenní rolety

Tak, jako my dospělí chceme, aby byla naše ložnice útulná a čas strávený v ní byl pro nás příjemný, i děti se chtějí ve svých pokojících cítit dobře. Zároveň také často chtějí, aby bylo vybavení barevné, mnohé žádají rodiče, aby byla na vybavení vyobrazena jejich oblíbená zvířata, hrdinové z pohádek či filmů, nebo třeba automobily, květiny, nápisy… záleží na věku ratolesti.

Jestliže hledáte způsob, jak dítku zatemnit okno, zvolte okenní roletu od společnosti Velux. Ta nabízí nejen jednobarevné zatemňující rolety, ale také ty, které jsou věnované tematice filmů a pohádek.

Rolety z kolekce StarWars

Mnoho kluků, ale také dívek ve vyšším věku si oblíbilo hrdiny z filmů StarWars. Na to společnost Velux myslí, proto nabízí zcela zatemňující rolety s touto tematikou. Samozřejmostí je, že neobsahuje nebezpečné chemické látky. Vybírat můžete hned ze čtyř různých variant.

Dostatečná nabídka i pro menší děti

Společnost Velux přináší krásné a originální rolety i pro menší děti. O tom svědčí kolekce s oblíbenými Disneyho postavičkami. Ať už má vaše dítko rádo myšáka Micekyho, myšku Minnie, medvídka Pú, Bambiho, pohádku Letadla nebo třeba Popelku, uděláte jim velkou radost, když jim zastíníte okno právě roletou s obrázkem s jejich oblíbenou postavičkou. V nabídce je celkem 12 vzorů z pohádek, které zná téměř každá holčička i kluk.

I tyto rolety jsou zcela zatemňující, takže vytvoříte příjemné prostředí pro spánek nejen v noci, ale i během dne, kdy si chodí menší děti zdřímnout, aby pak mohly celé odpoledne vesele dovádět.

Jestliže navštívíte webové stránky společnosti Velux, najdete zde i kompletní přehled všech možných barev a vzorů látek, ze kterých si můžete nechat rolety zhotovit. Vybírat můžete také plisované nebo kombinované rolety, dvojitě plisované rolety pro úsporu energie, zastiňovací, lamelové a římské rolety.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top