TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Interiér / Toužíte po domově, na který budete pyšní? Zkrášlete jej kamenným obkladem.

Toužíte po domově, na který budete pyšní? Zkrášlete jej kamenným obkladem.

Vybavení interiéru velmi ovlivňuje to, jak se uvnitř místností cítíme. Velmi dobře to můžeme pozorovat např., vstoupíme-li z krásně vybavené, prostorné předsíně do tmavé, studené a neupravené chodby panelového domu. To, jak se doma cítíme, má velký vliv i na naši spokojenost, úspěšnost či pocit štěstí. Příbytek nemusíme zútulňovat jen drahými rekonstrukcemi, koberci za desetitisíce nebo obrazy od světoznámých malířů. Mnohdy postačí maličkost, oživení obýváku, kuchyně či ložnice jen v určité části místnosti.nero-marquina-black-marquina-interior-decoration-1

Kámen nemusí být studený

Jestliže máte kameny spojeny se strohostí a studeným pocitem, nedejte se mýlit. Kamenný obklad interiér ozvláštní, dodá mu na osobitosti, díky barevným variantám i mnoha povrchovým úpravám může učinit prostředí elegantnějším, hřejivějším, honosnějším i domáčtějším. Stačí jen vědět, co chceme a obrátit se na společnost, která nám nabídne kvalitní zboží.

Tmavý lesk či světlejší mat?

Kamenný obklad se hodí do všech prostorů domova. Velmi hezky působí, obložíte-li část stěny u krbu nebo v koutu místnosti, originálnost nabízí designový obklad zhotovený z ručně sekaného nebo pískovaného přírodního kamene. Což takhle použít evergreen mezi kameny Mramor, nebo oblíbený Travertin, Vápenec či zajímavou Břidlici? Do kuchyní, ale i koupelen, se pak hodí např. mozaika.

Když chcete obklad přesně dle svého vkusu

Velmi příjemné je, že kamenný obklad se dá přizpůsobit plně vašim představám nebo potřebám. Ať už chcete, aby kámen zdobil pravidelný roh, nebo máte stěnu zkosenou, společnosti zabývající se prací s kamenem vám rády vyhoví a zhotoví obklad na míru. To oceníte např. u půdních bytů, rodinných domků s nepravidelným půdorysem i při obkládání příliš malých nebo naopak příliš velkých stěn.

Seznamte se s obkladem z kamene a vyberte si z mnoha typů, barev i povrchových úprav. Kouzlo kamene jistě zasáhne i vás a budete se těšit na změnu, kterou s vaším obývákem nebo jinou místností provede.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top