TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Baví vás práce na zahradě či v dílně? Pořiďte si funkční a přitom hezké pracovní oděvy.

Baví vás práce na zahradě či v dílně? Pořiďte si funkční a přitom hezké pracovní oděvy.

V létě se drtivá většina majitelů domků, chatek, zahrad i políček věnuje zahradničení a všemu spjatým s opravami, údržbou a rekonstrukcí, které se pojí k bydlení. Při práci se chceme cítit dobře, proto je důležité mít oblečení, které bude pohodlné, přitom nás ochrání před prachem, létajícími pilinami, sluncem,…Pir_tsk_kalhoty_s_laclem_e_s_motion_2020-69377-0-635907197344011237

Tak, jako bychom měli být upraveni v zaměstnání i doma, je velmi hezké, když jsme upravení i při práci venku nebo v dílně. Přece jen, nikdy nevíme, kdo se staví na návštěvu, nebo který soused či sousedka se rozhodne, že si s námi chce přes plot popovídat. A právě tady oceníme, když jsme sice v pracovním, ale v pohodlném a také hezkém stylu.

I pracovní styl může být hezký a slušivý

Naprosto neplatí, že pracovat musíme v montérkách, blůzách, těžkých neprodyšných botách a nepohodlných rukavicích. Což takhle překvapit svou ženu pracovním oblečením v provedení Denim, pořídit si elegantně či sportovně působící modely, které ale neztrácí nic na své funkci. Vybrat si můžete kalhoty s mnoha praktickými kapsami, na léto zase příjemné kraťasy, vesty, hezkou barevnou obuv, nebo pohodlné košile z příjemného materiálu.

Velmi hezky působí např. pirátské kalhoty s laclem. Jde o sportovní typ montérek v ¾ střihu a nosí jej rádi jak muži, tak ženy. Díky čemu se v nich budete cítit dobře? Nechybí jim flexibilní část zad, dostatek kapes, větrací rozparky na zadní straně stehen.

Profesionálové každým coulem

Ani společnosti oblékající své zaměstnance do pracovních oděvů nepřijdou zkrátka. U kvalitních výrobců pracovního oblečení mohou vybírat oblečení pro gastro odvětví, pro zdravotníky a další.

Komfort, bezpečí, kvalitní materiály a pohodlné střihy, nabízí Engelbert Strauss pracovní oděvy. Překvapí vás svojí rozmanitostí a obléknete se do jakéhokoli počasí. Nechybí zde pracovní oblečení nejen pro muže, ale i pro ženy. Nahlédněte na jejich webové stránky a přesvědčte se sami, že i v pracovním můžete působit dokonale. Stačí jen vybrat si správnou velikost, oblíbené barevné provedení a těšit se z prací kolem domu či v dílně.

Čtěte dále: Zahradničení je zábava, když máte správné vybavení

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top