TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Interiér / Ochrana před sluncem a světlem je s venkovními exteriérovými roletami Climax nejen efektivní, ale i esteticky povedená

Ochrana před sluncem a světlem je s venkovními exteriérovými roletami Climax nejen efektivní, ale i esteticky povedená

Máte rádi, když je vaše ložnice v noci skutečně tmavá, bez prosvítání nepříjemného osvětlení pouličních lamp, nebo ranních paprsků slunce? Obtěžuje vás teplo, které přináší už první prosluněné jarní dny, natož tak letní, kdy sluneční paprsky pálí do večerních hodin? V tom případě se vám jistě zalíbí venkovní rolety od společnosti Climax. Světlo ani slunce vás nebude budit a vyspíte se dokonale i v krátkých letních nocích.1398148505_1382527005_podomitkova-roleta5

Proč právě Climax?

Společnost Climax buduje svou pověst na našem trhu již přes 20 let. Ze stínící techniky vyrábí nejen zmiňované exteriérové rolety, které umí zhotovit na míru každého okna či dveří, ale i horizontální hliníkové žaluzie či markýzy. Poptávat u ní můžete i praktické sítě proti hmyzu, díky nimž budete s klidem větrat celou noc i v létě, a to při rozsvíceném světle.

Seznamte se s exteriérovými roletami

Exteriérové rolety od společnosti Climax vynikají mnoha přednostmi. Mají průduchy mezi lamelami, díky nimž lze větrat, i když jsou rolety staženy. Okna chrání před působením slunce, povětrnostními podmínkami, UV zářením, sluncem, takže pomohou prodloužit životnost samotných oken. Stejný vliv mají i na vybavení interiéru, kdy např. UV záření a sluneční paprsky poškozují barvu vybavení.

Stejně tak pomohu zadržovat teplo v interiéru, což oceníte v topné sezóně, kdy ušetříte na výdajích za energii. Rolety se dají uzamknout, čímž napomáhají zabezpečení majetku. Už jen to, že jsou okna opatřena roletami, působí na případné zloděje odrazujícím dojmem – představují zdržování, hluk a složitější přístup k vybavení domu či bytu. Zaujmout by vás mohlo i to, že s jejich pomocí docílíte tiššího prostředí uvnitř místnosti.

Venkovní rolety Climax jsou vyrobeny z kvalitních německých komponentů Alukon. Nabídka je nejrozmanitější v ČR a to jak co se barev, tak typů týče. Získáte záruku 4 roky a díky bohaté prodejní síti jsou zájemcům všude nablízku s krátkými dodacími lhůtami.

Přesvědčte se sami

Na webových stránkách Climax.cz si můžete prohlédnout kompletní nabídku produktů Climax. Uvidíte, že zvolíte-li venkovní rolety, žaluzie, markýzy na zastínění terasy nebo doplňky k oknům, budete spokojeni, jako mnozí zákazníci před vámi. Chcete-li kvalitní stínicí techniku, Climax vám ji zajistí rychle a plně na míru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top