TOPlist
3. 12. 2023
Domů / Reality / Jak spolehlivě vybrat správnou fotopast?

Jak spolehlivě vybrat správnou fotopast?

Ochranu majetku je dnes možné zabezpečit mnoha způsoby. Můžete si pořídit špičkové kování, alarm nebo kamerový systém, ale zajímavým řešením jsou rovněž fotopasti. IF

Ochrana majetku se nemusí prodražit

Fotopast je zařízení, které lze využít k účinně ochraně majetku. Je nenápadné a navíc potěší i snadným ovládáním, respektive nepotřebuje v podstatě ovládat vůbec. Oproti kamerovým systémům má přitom jednu výraznou výhodu – je totiž výrazně levnější a není potřeba ani zdroj elektrické energie. Problémem však paradoxně může být, že existuje pestrý sortiment fotopastí, o čemž se můžete přesvědčit v e-shopu Infoto.cz. Jak tedy vybrat vhodné zařízení?

Zohledněte několik klíčových parametrů

Při výběru těchto zařízení se je třeba zaměřit na některá klíčová kritéria. K dispozici totiž máte fotopasti různých vlastností, takže si je třeba před jejich nákupem pár věcí ujasnit.IF2

  • Fotopast s přísvitem, nebo bez přísvitu? K ochraně majetku je samozřejmě nutné pořídit druhou variantu, která je zcela nenápadná. Přísvit je totiž vhodný spíše u fotopastí, jež budou používány k focení zvířat v přírodě.
  • Chcete mít vytvořené snímky okamžitě k dispozici? Každá fotopast vytvoří snímky, pokud v jejím okolí dojde k pohybu. Pak ovšem existují varianty, které je dokáží ihned odeslat skrze MMS na mobilní telefon, anebo pomocí GPRS do e-mailové schránky.
  • Zaměřte se na fotopasti předních výrobců! Pokud si při nákupu nebudete jisti, jakou variantu nakonec zvolit, můžete selektovat také dle značky. Doporučit vám můžeme např. fotopasti Acorn, UOVision či Dörr SnapShot.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top