TOPlist
28. 02. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Stylové okrasné ploty

Stylové okrasné ploty

Když se řekne betonový plot, většina lidí si představí totalitní sídliště tvořené nudným šedým betonem. To však už dávno není pravda. Beton může díky nejnovějším technologiím zpracování nabývat různých tvarů. Takových, jaké si vymyslíte. Mnozí lidé si střeží vlastní soukromí jako oko v hlavě, často se v návaznosti na aktuální zprávy také bojí o svůj majetek a chtějí ho chránit.

Betonový plot

Díky svým prvotřídním vlastnostem tak začal být využíván beton pro stavbu plotů. Betonové ploty jsou zcela unikátní. Beton, ze kterého jsou postaveny, jim dodává odolnost, tvrdost a pevnost. Díky tomu jsou betonové ploty schopné odolávat působení mechanických vlivů i klimatickým poměrům. Nevadí jim déšť, sníh ani mráz. Jejich stabilitu nenaruší ani kroupy, silný vítr či sluneční záření. Jak je to možné?

 

Betonový plot je totiž sestaven z betonových sloupků, které jsou opatřeny drážkami. Do těchto drážek jsou potom zasouvány betonové plotové desky. Celá konstrukce je tak nesmírně jednoduchá, snadno a rychle ji postavíte a v případě potřeby ji lze zase rozebrat. Proto se betonové ploty v dnešní době těší velké oblibě.

 

Na začátku jsme řekli, že beton už není jen šedá hmota, betonové oplocení je toho důkazem. Plotové desky jsou zdobeny různými atraktivními dekory. Vybírat můžete ze skládaného nebo štípaného kamene, k dispozici je také motiv cihliček a mnoho dalších. Poslední dílec pole plotu nemusí být pouze rovný. Pokud si přejete mít kolem domu ozdobný plot, můžete betonový plot zakončit obloukovým dílcem či dokonce může být tento oblouk ozdoben mřížkou. Taktéž barvu plotu si můžete vybrat.

 

Navštivte Betonoveploty.net, kde vám nabídnou na výběr hned několik barev betonového plotu. Vyberte si i vy betonový plot, který bude podle vašeho vkusu a bude se hodit k vašemu domu. Získejte kvalitní betonový plot na klíč i vy.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top