TOPlist
29. 11. 2023
Domů / Zahrada / Konečně jaro! Je načase vybrat zahradní gril

Konečně jaro! Je načase vybrat zahradní gril

Milujete-li teplé měsíce, máte proč jásat. Zima je totiž tatam a vládu opět převzalo jaro. To mimo jiné znamená, že se začíná blížit sezóna grilování. Zaměřme se tedy na zahradní grily.

Zahradní gril – jaký zvolit typ paliva?

Při výběru zahradního grilu je nutné především zvolit správný typ dle paliva, neboť máte na výběr z několika variant. O tom se ostatně můžete přesvědčit v aktuální nabídce zahradních grilů. První možnost představuje plynový gril, který se jednoduše obsluhuje a navíc produkuje minimum nečistost. Pokud na druhou stranu nedáte dopustit na atmosféru žhnoucích uhlíků, je jasnou volbou gril na dřevěné uhlí.

Na zahradě lze samozřejmě připravovat pochoutky i na elektrickém grilu. Ten je nicméně možné používat i v interiérech, případně na balkonech. Neprodukuje totiž žádný kouř. To ještě ale není vše. K dispozici navíc máte také kvalitní keramický gril Big Green Egg, jejž lze opět používat i v kuchyni, přičemž si v něm denně jednoduše připravíte i čerstvý chléb!

Milujete také chuť uzeného masa?

Dáváte-li před grilovanými pochoutkami přednost dobrotám uzeným, můžete si sami připravit výtečné domácí uzené. Co k tomu budete potřebovat? Nic víc než udírnu Bradley, s níž je příprava lahodného uzeného masa skutečně hračkou. Tato udírna navíc rovněž umožňuje grilovat, takže je vlastně snem každého gurmána.

Doporučujeme: sháníte-li aktuálně gril či udírnu, navštivte internetový obchod Grilovani.cz. Nejenže zde naleznete pestrý sortiment výrobků, ale také recepty a rady, např. jak si co nejlépe vybrat kvalitní gril!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top