TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Interiér / S jakou kancelářskou židlí neuděláte chybu?

S jakou kancelářskou židlí neuděláte chybu?

Kdo má sedavé zaměstnání, ten se velice často potýká s mnoha problémy, jako může být únava, bolest zad, bolesti za krkem, ale i řada dalších problémů. Přitom řadě z nich se dá předejít, a to koupí té správné židle. Pojďme se podívat na dvě možnosti, které budou jistě vyhovovat i vám.

Kancelářské křeslo Palermo – ideální pro běžné použití

Tato židle, tedy lépe řešeno křeslo spadá do segmentu klasických možností, které jsou určeny pro běžného zákazníka. To ale neznamená, že by kancelářské křeslo Palermo nevyhovovalo z hlediska své kvality. Jedná se o celočalouněné křeslo, které nabídne výbornou ergonomii sezení. Samozřejmostí je možnost blokace křesla jak v základní poloze, tak i v poloze, kterou si sami nastavíme. Jistotou je kvalitní plynový píst, ale také plastové područky, které umožní snadné opření našich rukou. Na trh ho dodává společnost Alba, která navíc umožní výběr jak z klasických variant s kolečky, tak z variant s dřevenou pevnou a pružnou kostrou, ale stejně tak kostrou ocelovou. I při dlouhodobém sezení nabídne křeslo velmi dobrou oporu hlavně vašim zádům, což povede k mnohem efektivnější práci bez bolestí.

Židle Lara VIP – ideální volba pro náročné

Pokud chcete jít cestou skutečného pohodlí a špičkových vlastností, rozhodně se poohlédněte po dostupných modelech právě této židle. Její prioritou je určitě možnost výškově nastaveného opěráku, ale stejně tak podhlavníku, který nabídne dokonalou oporu i vaší hlavě. Mimo to nabídne díky své ergonomii pohodlné sezení a díky kvalitnímu materiálu či prošitým hranám sedáku i jistotu dlouhé životnosti a maximální kvality jako takové. I proto bývají kancelářské židle Lara využívány všude tam, kde se vyžaduje mnohem delší pracovní doba a kde jsou zaměstnanci mnohem více zatěžováni. Přesto ale netrpí problémy, jelikož ono pohodlné sezení je zaručeno právě díky této židli, která navíc může být k dispozici v několika barevných variantách.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top